2752
2734
عنوان

با جاریی که پا میشه مثل ما یخچال میخره چکار کنم؟🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 22 پست
حالا مگه چه اشکالی داره. من متوجه نمیشم چرا بدتون میاد یکی مثل شما چیز بخره. غیر از اینه که سلیقه شم ...

تا یه حدی خوبه ولی نه اینجوری به نظرم سلیقمو میدزده بعدشم وقتی لازم نداره واسه چی میخره؟

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره به خودش میگه من حسود نیستم ولی اگه دید چیزی خریدم دیوونه میشه

بخر تو کارتو بکن انقدر بخره تا تو خونش جا نباشه بشینه🤣خرج بیافته بهتره

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه نخر چیزی. رفتو امدتو خیلی کم کن باهاش. هرچی اومد شما نرو خونش. فوقش یبار دوبار سه بار ۱۰بار بیاد وشما نری دیگه نمیاد. من این روشو خیلی امتحان کردم. من سه زندایی داریم اخریشون همین مدلیه.خودش میاد میخوره‌ میبره عیدی‌بچه ها ونوه هاشو میگیره بعد موقع رفتن میگه ما بقیه عیدو نیستیم داریم میریم سفر. الان هر دوسه سال یبار میاد عیدا.خود مامانمم ازش خوشش نمیاد چون یبار سر یه کادو که واسه یه نفر بردن وهردو اتفاقی ظرف بوده ولی شکلش فرق داشته اشک مامانمو دراورد که چرا توهم ظرف اوردی.مامانم ازون ماجرا دبگه نمیخواد ریختشو ببینه. هی اومد ما یکی درمیون یا درو باز نکردیم یا جاشو نرفتیم خونش الان دیگه خودش روش نمیشه بیاد.اما تلفنی از عمم از باب مثلا احوال پرسی واینا خبرای خونمونو فضولی میکنه😏

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2731
حرصشو در بیار بیشتر بخر و راه برو بخند خوش باش 

اتفاقا دارم فکر میکنم دیگه چیزی نخرم و‌به جاش طلا بخرم 🤣 و نشونش ندم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره به خودش میگه من حسود نیستم ولی اگه دید چیزی خریدم دیوونه میشه

چرا جوابشو نمیدی

بگو مشک انست که خود ببوید نه انکه عطار بگوید.اتفاقا همه میدونن شما حسودی پشتت میگن از دست فلانی نمیتونیم یه جوراب‌بخریم میدوعه میره میخره.   ادامش بگو واسه خودت میگم اینجوری هم خودتو از چشم میندازی هم از نظر روحی خودتو ازار میدی.  بذار حرص بخوره😂😈

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

اسی فک کنم سنت کمه ،که اینقدر این چیزا واست اهمیت داره .

هر چی سنت می‌ره بالاتر خودت بعداً به این جور مسایل میخندی که چقدر من بابتشون حرص خوردم .ول کن بابا .تو برو هر کاری دوست داری برا خودتو زندگیت انجام بده .بزار بقیه هم ادای تو رو در یارن .خب ته تهش مگه قراره چی بشه ،فوقش خونه اونم مثل تو میشه ،حالا چه آسیبی به تو میرسه.

اسی فک کنم سنت کمه ،که اینقدر این چیزا واست اهمیت داره . هر چی سنت می‌ره بالاتر خودت بعداً به این ج ...

نه سی سالمه ، اتفاقا من اینجوری نبودم ، اون اینقدر این کارارو کرده که من به این روز افتادم چون حرفی نمیزدم خودشم راحت کارشو میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40