2726
کی با کتک درست شده  اخه خواهر من بچه باید کنترل شه تربیت خیلی شرط نیاز ب مراقبت زیاد داره این ...

من خیلی اعصابم ضعیفه از بچگی همش اینارو میزدم ولی شوهر سابقم اصلا همش باحرف متقاعدشون میکرد الان دیگه هرچی کتک میخوره خیره تر میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پدر خودش که اصلا نمیزد بچه ها رو همش از من کتک میخورن این رفتار باعث شده همسرم الانم بزنه ولی هر چی ...

تاپیک هاتو خوندم 

شما خودتم مشکل داری 

پسر بیچاره تونم حاصل تربیت غلط خودته خانوم

در اولین فرصت برو مشاوره گل پسرت هم ببر

ان شاء الله درست میشه

مگه سنگی که می خوای ببری بهزیستی آخهههه😡😡

پدر خودش که اصلا نمیزد بچه ها رو همش از من کتک میخورن این رفتار باعث شده همسرم الانم بزنه ولی هر چی ...

هنوزم راهی هست 

دایی، عمویی بسپارش به اونا میدونن چکار کنن باهاش 😤

💖مَن لی غَیرُک حسین (ع) 💖                                     
2728
تاپیک هاتو خوندم  شما خودتم مشکل داری  پسر بیچاره تونم حاصل تربیت غلط خودته خانوم در او ...

نمیتونم نگهش دارم‌پدرشم چون ازدواج کرده نمیبره خونه خودش میگه میبرم خونه مادرم‌حمایتش میکنم ولی من اعصابم خورد میشه چرا باید اون راحت زندگی کنه من نگهشون دارم

من خیلی اعصابم ضعیفه از بچگی همش اینارو میزدم ولی شوهر سابقم اصلا همش باحرف متقاعدشون میکرد الان دیگ ...

چرا بچه دار شدی اخه ناراحت نشی عزیزم جای خواهرت دارم بت میگم والا جای سرزنش کردن داری

ی انسان ب دنیا اوردی و مسئولیتشو نمیتونی قبول کنی 

خدا بخیر کنه 

ایشالا ک هرچی خیره پیش روت بذاره

شرایطم برو از بهزیستی بپرس گمونم باید ماهانه مبلغی پرداخت کنی هزینه درس و تحصیلو خوراک چ پوشش 

نمیتونم نگهش دارم‌پدرشم چون ازدواج کرده نمیبره خونه خودش میگه میبرم خونه مادرم‌حمایتش میکنم ولی من ا ...

ببین به خاطر حرف مردم و ندونم کاری زندگیت رو خراب کردی پس

به همین خاطر آینده و زندگی پسرت رو خراب نکن اگه واقعا حس مادری داری خودت بزرگش کن اگه نه بسپار به همسر سابق 

پیش مادر بزرگش باشه بهتره تا بهزیستی 

اینم بگم یکم به فکر آینده پسرت باش 

به نظرم كارتون اشتباهه بهتره خودسر تصميم نگيري

تاپيك ها رو خوندم فهميدم ازدواج سومتونه و اين سومي هم بهش مشكوك شدين كه داره خيانت ميكنه

حتما براي زندگيت برو مشاور ،چون بعضي موقع ها ما خانوما احساسي تصميم ميگيريم يه مشاور خيلي ميتونه توي زندگي كمك كنه

ببین به خاطر حرف مردم و ندونم کاری زندگیت رو خراب کردی پس به همین خاطر آینده و زندگی پسرت رو خراب ن ...

نمیتونم بذارم پیش مادربزرگش اونوقت باباش بااون زنه عشق و حال کنه خودش باید مسئولیت قبول کنه

2706