2737
2734
عنوان

ب نظرتون مادرشوهر مقصره یا عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 107 پست
پارسال مادرشوهر برا همه چی تالار اتلیه بیانه داد ک این زنوشوهر جوگیر ک نه ما پول عروسیمونو میخوایم پ ...

خب عزیزم مادرشوهر پول داده درست ولی شوهر طرف پولو به باد داده و واقعا برای ادم سخته که ببینه پولش به باد رفته والا من بودم سکته میکردم جوون مرگ میشدم چون کلا شخصیتم پول دوسته ولی اینکه توقع هزینه دوباره هم داره جالب نیست و پر توقعیه 

پارسال مادرشوهر برا همه چی تالار اتلیه بیانه داد ک این زنوشوهر جوگیر ک نه ما پول عروسیمونو میخوایم پ ...

خب کادو هارو برای عروس میارن ن برای مادرشوهر😐

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دو اشتباه کردن ولی مادرشوهر کارش بدتر

از پس کارا بر نمی اومد مهمونی نمیگرفت برا دخترش. وظیفه عروس نیست که کار کنه اگر هم انتظار کمک داره باید از پسر خودش داشته باشه نه دختر مردم

منم قبلا خونه مادرشوهر کار میکردم.بعد یه مدت دیدم برادرشوهرم دست به چیزی نمیزنه و پدرشوهرمم نه زیاد منم دیگه نکردم. وقتی خود صاحب خونه و بچش کار نمیکنن دلیل نداره مهمون کار کنه

بنظرم چون مهمون بوده خونتون و از سرکار میومده نباید توقع میکردین ازش

اتفاقا اگر یکم بیشتر هواشو داشتین تو مراسم وتوجه بیشتر میکردین شاید بهتر هم بود که یوقت ناراحت نشه که جشن نداشته مثلا

البته همچین خانواده شوهری هنوز بوجود نیومده😊

باااتچکر

2731
معلومه مادرشوهره میدونسته عروس دلش خیلی پره و با این تیکه پرونی ها میخواسته عروس را آتیشی کنه و بگه ...

مثل مادرشوهرمن.تیکه توتنهایامون میندازه توجمع وجلوشوهرم یه ریزقربون صدقه میره بعدم ک من اخم میکنم شوهرمم حالش بدمیشه میگه پسرم انقدعصبی واخمونبود نمیدونم چرااینجوری شده

اسی گفت . پول عروسی رو خودشون گرفتن گزاشتن بورس و ضرر کردن . میتونستن عروسی بگیرن . خودشون نخواستن

عزیزم پول عروسی دادن نه پول کادو بردن برای عید قربان و یلدا و ...

حتما از اینکارها هم براش نکردن که طرف اینجور توپش پر بوده

مقصر خودشونن خودشون گفتن پول عروسیمونو بدین ب خودمون 

این حرفهاتون درست و توقع بیجا دارن

اما خیلی خیلی حرف مادرشوهر زشت بوده که عروسم خیلی صبوره و از وقتی اومده یک بشقاب جابه جا نکرده

شاید بدبخت اون موقع حوصله کمک نداشته، آدم اگه بخواد خودش جایی کمک میکنه 

اگرم نخواد، حق تیکه پرونی ندارن

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴
عروس بی تربیته، از نظر من کسی که میره مهمونی خونه نزدیکان و از جاش تکون نمیخوره هیچ کمکی بده تربیت د ...

درمورد مردا هم همین فکرو میکنی یا فقط رو پیشانی زن ها نوشته کلفت مفت همه خونه ها که اگر انجام نده بی تزبیته؟

2738

استارتر کلا قضیه را یک طرفه میبینی و فقط عروس را مقصر و مطمین باش  هر مسله ای زوایای مختلفی داره که شما شاید درجریان نیستی.همیشه تا وقتی جای یک نفر نباشم نمیتونیم بفهمیم ب اون آدم چی میگذره. قضاوت نکن.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/
خب کادو هارو برای عروس میارن ن برای مادرشوهر😐

کادوهای عروسی برای کسی هستش ک هزینه میکنه 

پدرشوهر مادرشوهر منم ی عروسی خوب گرفتن برا من کادوهارم خودشون برداشتن کلا رسم همینه اینجا اگه هرینه یعروسی ارایشگاه تالار اتلیه رو خودمون میدادیم خودمونم کادوهارو برمیداشتیم

مثل مادرشوهرمن.تیکه توتنهایامون میندازه توجمع وجلوشوهرم یه ریزقربون صدقه میره بعدم ک من اخم میکنم شو ...

اما از این مادرشوهرای با سیاست امان امان

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/
مشکل بزرگشونم اینه  پارسال پول عروسی رو گرفتم اقا پسر تو بورس ب باد داده دختر و پسرم بعد ی جشن ...

مقصر اصلی اون آقا زاده ایی هستش که پول عروسی رو به باد داده  باعث شده عروس بدبخت عروسش اونجوری که میخواد برگزار نشه الانم با کوچکترین چیز بزر حسادت تو دلش باشه  و مدام حسرت بخوره 

نه عروس مقصره نه مادر شوهر 

هر دو اشتباه کردن ولی مادرشوهر کارش بدتر از پس کارا بر نمی اومد مهمونی نمیگرفت برا دخترش. وظیفه عرو ...

ما ی مراسمی داریم برا نو عروس عید ها کادو و وسایل میارن ی مجلس زنونه اس مردی اونجا نیست 

اون مراسم هیچ کاری نکرد 

کادوهای عروسی برای کسی هستش ک هزینه میکنه  پدرشوهر مادرشوهر منم ی عروسی خوب گرفتن برا من کادوه ...

والا رسم ما این نیست خانواده داماد برای عروسی پول میدپ ولی کادوها رو عروس داماد برمیدارن

رسمها مختلفه خب

2706