2737
2739
عنوان

ب نظرتون مادرشوهر مقصره یا عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 107 پست
ما که علم غیب نداریم، من کلیت قضیه رو گفتم که درستش اینه طرفین تو مهمونیای خانوادگی به هم کمک کنن. ح ...

اگر مراسم دعوت کرده که باید خودش یا بچه هاش کارا رو بکنن هر چند سالش هم باشه بهونه نمیشه،میتونه یه کارگر بیاره برا پذیرایی بهش پول بده.اصلا دلش نمیخواد پاشه از قبل با خواهر زاده ای برادرزاده ای صحیت کنه اگر میتونن پذیرایی کنن

خب پس خودشونم پول عروسیشونو بدن اصلا مادر زن بده نه مادرشوهر....چقدر طرفداری بی منطقانه از عروس آخه

عزیزم طرف ما رسمه هردوفامیل عروس و داماد کادو بیارن میدن ب عروس داماد.نمدونستم همه جا این رسم نیس.خب چ اشکالداره میره توخونه پسرش جا دوری ک نمیره.طرفداری نیس رسم بود

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همیشه کادو ها مال عروس داماده  عقد هم که بابام گرقته بود هم کادو ها رو من و شوهرم برداش ...

برای ما رسمه همه کادو ها از هر طرف باشه برای عروسه .

شاباش و پاتختی و حنابندان همش برای عروسه .

عروس برای خودش طلا میخره یا به شوهرش تو مخارج کمک میکنه که اجباری نیست .

البته برای من و مادرشوهرم برداشت بدون اجازه ولی مهم نیست خدا جای حقه 

۷ و نیم میلیون بود

وزن فعلی   ۸۵.۴۰۰           قد    ۱۷۳         وزن هدف  ۶۵ سرگروه      @فندق فسقلی                                                انشا الله به زووودی به نتیجه دلخواهم میرسممممم😍