2737
2734
عنوان

ب نظرتون مادرشوهر مقصره یا عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید من اشتباه خوندم فکر کردم مادرشوهر برا عروس کادو برده الان دیدم برا خواهر شوهر اوردن

واقعااا وقتی برای عروسشون از این کارها نکردن و حتی طرف یدونه عکس از روز عروسیش نداره نباید پا رو دمش میزاشتن

خدایی عروس میتونست ارومتر جواب بده 

اره

من اطرافم بیشتر دیدم که عروسا مقصرن 

انتظار دارن خانواده شوهر مثل نوکرا در خدمتشون باشن ولی خودشون هیچکاری نکنن کلا همیشه طلبکارن مثل این دختره

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
2731

دمش گرم.بلندنشده نشده چکاریه تیکه بندازه.بعدم مگرکرونا نیس چرا مهمانی بگیرن ک ازبقیه انتظارداشته باشه.حتما خسته بوده.وگرن حتما بخودش میرسیده 

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
همون پس خوش اشتها هستند که اونطوری مادر شوهر رو قورت داده    

پارسال مادرشوهر برا همه چی تالار اتلیه بیانه داد ک این زنوشوهر جوگیر ک نه ما پول عروسیمونو میخوایم پول عروسی هم تو بورس ب باد رفت 

الان علاوه بر اینکه میگه عروسی بگیرید میگه کادو هارم خودم برمیدارم 

2738
بچه؟۲۳ سالشه 

از اون نظر گفتم بچه که حداقل نصف سن مادرشوهرش، من نباید بایکی بچه ترازخودم توجمع شوخی کنم که اونم برمیگرده ی چیزی میگه البته این نظر من شایدم درست نباشه 

به هر کسی که می نگرم در شکایت است در حیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟

معلومه مادرشوهره میدونسته عروس دلش خیلی پره و با این تیکه پرونی ها میخواسته عروس را آتیشی کنه و بگه عروسم بده.حق نمیدم که عروس برخوردش درست بوده اما مادرشوهرای باسیاست زیاد دیدم که عروس را به مرز جنونمیرسونن با حرفاشون بعد میگن عروس من بده.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/
ببخشید من اشتباه خوندم فکر کردم مادرشوهر برا عروس کادو برده الان دیدم برا خواهر شوهر اوردن واقعااا ...

اسی گفت . پول عروسی رو خودشون گرفتن گزاشتن بورس و ضرر کردن . میتونستن عروسی بگیرن . خودشون نخواستن

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

عروس بی تربیته، از نظر من کسی که میره مهمونی خونه نزدیکان و از جاش تکون نمیخوره هیچ کمکی بده تربیت درستی نداره، دیگه خونه مادر و مادرشوهر که به نوعی میزبانه آدم

البته متلک گفتن مادرشوهره تو جمع هم خیلی زشت بوده و رفتار عروس باز زشتتر

در مورد عروسیم که خب طلب زیادی دارن، خودشون پولشون رو هدر دادن خانواده باید غرامت بدن؟

2706