2733
2734
عنوان

ب نظرتون مادرشوهر مقصره یا عروس

1653 بازدید | 107 پست

خدایی بدون تعصب عروسانه بگید 

این ماجرای من و عروسمون و... نیست یکی از فامیلا اتفاق افتاد گفتم بگم 

با این عروس خانم زیاد مشکل داشتن هر دو طرف هم مقصرن 

برا خواهرشوهر عید قربان مراسم گرفتن همونی ک گوشت و کادو و اینا میبرن 

بعد عروس مث غریبه ها با مانتو شال اومد نشست ی گوشه از اول تا اخر ی بشقابم جا ب جا نکرد 

مادرشوهره تیکه میندازه ک این عروس من انقدر صبورههه از وقتی اومده ی بشقابم جا ب جا نکرده بالبخند😑بعد عروسم حرصی شد اورد پیش دستی خودشو کوبید رو میز ک مامان من از بیمارستان برگشتم(کاراموزه و اونجا کار میکنه)خستم خودت میری سرکار خسته نمیشی حالا تو همش نشستی من سرپام فقط همه ی اینارو جلو فامیل با صدای بلند گفت ...

حتما اینا برای عروس از اینکارا نکردن 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل بزرگشونم اینه 

پارسال پول عروسی رو گرفتم اقا پسر تو بورس ب باد داده دختر و پسرم بعد ی جشن کوچولو در حد ی لباس مجلسی و اینا گرفتن لباس عروس نپوشید  عکس هم نداره 

بعد امسال ک باهم زندگی کردن میگن ب ما پول عروسی بدین ما عروسی میخوایم کادو های عروسی هم خودمون بر میداریم 

2728

عروسه وحشی بوده قبول

ولی مادر شوهره هم تیکه خودشو انداخته میتونست سکوت کنه حالا جلوی مهموناش

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2740

کار مادرشوهر بد بوده کار عروس بدتر .عروس وظیفه ای نداره چیزی جلوی مادرشوهر بزاره مادرشوهرم نباید بین اونهمه ادم به یه بچه تیکه بپرونه 

به هر کسی که می نگرم در شکایت است در حیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟

مادرشوهرش، چون شخصیت عروسش رو خورد کرده با تمسخر جلو فامیل

عروس هم باید آرومتر میگفت، خسته ام سرکار بودم

بعدا احساسم بهم میگم، مادرشوهر خیلی خوشحال بوده برای دخترش اما این کارها رو برای عروسش نکرده بوده

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴
مشکل بزرگشونم اینه  پارسال پول عروسی رو گرفتم اقا پسر تو بورس ب باد داده دختر و پسرم بعد ی جشن ...

این دیگه پروییه. عروسی میخان کار کنن برا خودشون بگیرن. میخاستن پولشو خراب نکنن

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2706