2737
2739
عنوان

وای بیایید بگم چیشد

1077 بازدید | 78 پست

شوهرم سر صبحی یه بحثی راه انداخت که تقصیر خودش بود منم تقریبا جواب ندادم اما آخرش منو حسابی کتک زد منم گریه کردم و اونم بعدش رفت سر کار

الان بهم زنگ زد گفت ناراحتم .. خدا بگم چیکارت نکنه و خواست دوباره بحث کنه که گفتم الان سرکاری کارت رو بکن و خدانگهدار 

ولی خیلی غصه میخورم الانم دارم گریه میکنم 

کتکم میزنه ولی میگه نه حق داری جواب بدی نه بزنی... 

ابجیا خیلی دلم گرفته به کسیم نمیتونم بگم دارم تو تنهایی خودم اشک میریزم و دق میکنم 

اگه شمارو نداشتم چیکار میکردم 

ببخشید ناراحت تون کردم فقط خواستم درددل کنم 

نمیدونم حتی وقتی اومد خونه چه رفتاری کنم باهاش؟

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه جوری رفتار کن که انگار اصلا وجود نداره قشنگ ناديده بگیرش

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2731

تا معذرت خواهی نکرده باهاش گرم نگیر بذار پشیمون بشه مگرنه شاید بازم تکرار کنه🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
2740
میشه لطفا وقتی اومد خونه بهش محل ندی؟

اره ولی میاد سمتم یه کارایی میکنه بخندم و .. 

منم خیلی کم طاقتم 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
یه جوری رفتار کن که انگار اصلا وجود نداره قشنگ ناديده بگیرش

باشه 

اره ولی میاد سمتم یه کارایی میکنه بخندم و ..  منم خیلی کم طاقتم

این بار این کارو نکن تا اومد سمتت اول یکم بخند بعد همون جایی ک زده مثلا اگ زده تو دستت یهو دستت بگیر بگو وای چقد درذ میکنه و گریه کن تا عذاب وجدان بگیره و متوجه اشتباهش بشه

اون حق نداره که بدن زیبای تورو کبود کنه دورت بگردم😕 خیلی پرو شده بنطرم  دیگ  نذار ایقد ...

بخدا نمیدونم چیکار کنم هر چی محترمانه و غیر محترمانه میگم بهش گوش نمیده مشاورم فایده نداره براش 

2706