2737
2734
عنوان

وای بیایید بگم چیشد

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 78 پست

جواب کتک فقط کتکه من تا حالا شوهرم اونجوری به معنی کتک نزده ولی کافیه یه کوچیک دستش بهم خورده باشه ضربدر ده می کنم تحویلش می دم یه جوری که دردش بیاد آدما یه ضعیف تر نی بینن می خوان لهش کنن

حلالم کنید و خدانگهدار   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتک زده ناراحتم هس؟؟؟

😓😓 مادرم خیلی غصه مو میخوره.  هر چی سعی میکنم الکی وانمود کنم که حالم خوبه اما بازم مادرم میفهمه دارم دروغ میگم. 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2731
دستش بشکنه...آخه آدم روی زن دست بلند میکنه؟؟

قبلا نمیزد الان چندین ماهه شروع کرده به کتک زدن ... اونم کتکای ناجور..دستا مو گرفت محکم میزد تو گوشم و دستام.  وای الان که گفتم باز گریم گرفت 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
زیاد ادم حسابش کردی . بزار اومد سنگین رفتار کن غلط کرده محکم وایستا من خودم خونه بابام از دیشب ولی ت ...

میگه حق نداری تو ردم بایستی و گرنه بلدم جوابشو بدم والا تحملم تمام شده ولی میگم صبرکنم شاید بهتر شد 

2738
همسرت بیماره به نظرم ببرش روانپزشک 

اره ولی قبول نمیکنه که بیماره و میگه مشکل از منه!!!

والا میره روانشناس اما هیچ تاثیری انگار نداره

چی بگیم بهتون وقتی خودتون هر کاری دلتون می خواد انجام میدید بعد میاید میگید نی نی سایت ال و بل 

الان بچه نداری بگیم بخورد اساسی کن قهر کن شکایت کن هزار تا بهانه میاری 

دو روز دیگه با همین شرایط یه بچه بی گناهم میاری بهانت دیگه جور میشه میگی بچه دارم نمیشه 

مشکل شما کمبود اعتماد به نفسه عزیزم مشکل شما ضعیف بودن و وابسته بودنه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
قرصاشو میخوره؟

هنوز بهش قرص نداده چون خیلی مغروره فعلا در حد گفتگو

چی بگیم بهتون وقتی خودتون هر کاری دلتون می خواد انجام میدید بعد میاید میگید نی نی سایت ال و بل  ...

شما یکم آرامش داشته باشی بد نیستا . این چه طرز برخورده ! 

من خودم ناراحتم ک حالم بده شما هم میایید نمک میپاشید میرید ...

خب مادر ک نمیشه بهش دروغ گفت راحت میفهمه

اخه نمیخوام غصه منو بخوره.  خودش هزار جور مشکل و بیماری داره.  

2706