2733
2734
عنوان

وای بیایید بگم چیشد

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 78 پست
اره خدامرگم بده تو پیامم میفهمه . 

خدا نکنه

با همسرت زیاد کش نده، نذار ب اون مرحله کتک کاری برسه، کتک رو من نمی تونم تصور کنم، چ برسه ک ببخشم

وقتی که سر حالین بهش بگو و بفهمون ک از این کار خییییلی ناراحت میشی و هرگز نمی تونی ببخشی

ان شاالله خدا دلت رو شاد کنه عزیزم

خدا نکنه با همسرت زیاد کش نده، نذار ب اون مرحله کتک کاری برسه، کتک رو من نمی تونم تصور کنم، چ برسه ...

چشم  . ممنونم عزیزم 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما یکم آرامش داشته باشی بد نیستا . این چه طرز برخورده !  من خودم ناراحتم ک حالم بده شما هم می ...

من عذرخواهی می کنم راس میگی یهو عصبانی شدم

راستش یه تاپیک بود چند روز پیش پربازدید شد با عنوان " چت نامزدم با این دختره " من خودم کلی بهش گفتم نکن و یخورده خوددار باش و اینموارد آخرش پاشد اومد گفت اشتباه کردم تو نی نی سایت گفتم و اینحرفا 

خب وقتی خودتون دوست دارید کار خودتون رو بکنید و فقط نظراتی رو قبول می کنید که در جهت تاییدتون باشه چرا بعد اینطوری میاید توهین می کنید

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
من عذرخواهی می کنم راس میگی یهو عصبانی شدم راستش یه تاپیک بود چند روز پیش پربازدید شد با عنوان " چت ...

جی بگم 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2728