2733
2739
عنوان

گواهی سلامت مامایی میده،،؟

245 بازدید | 33 پست

بچها سوال شده واسم  همینجوری میپرسم

اینکه میگن قبل عملیات برین برگه سلامت بگیرید حالا بااینکه این کار درسته یا اشتباه کاری ندارم

مامایی یاهمون دکتر زنان روی نسخه نوع بکارت وسالم بودن رومینویسه؟؟

ازنظر قانونی این برگه سلامت ارزش داره .؟؟؟؟

یگی میگفت باید رفت پزشک قانونی تا ارزش داشت  باشه

بعدااگ مشکلی پیش اومد بدرد بخوره 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نه مهر ماما خودش تاییده

اهان یه خانمی میگفت نه باید بره پزشک قانونی معتبره مامایی قبول ندارن 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

ارزش قانونی نداره

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
کی بهت گفته ک ارزش داره اون ی تیکه کاغذ؟  حتما بهت گفتن تضمین کننده زندگیته تست هایمن

نه منظور این بوده بعدا نگن این پول دادی گواهی سلامت گرفتی واینا 

2740
ارزش قانونی نداره

یعنی ممکنه بعدا حاشا بکنه بگه بکارت نداشت؟!اون گواهی سلامت دکتر بدرد نمیخوره؟

ارزش قانونی نداره البته به نظرم زندگی که کارش به پزشکی قانونی برسه کلا ارزش نداره با احترام 

بلله موافقم باهاتون 

این مسئله یکم برام سوال شدبود گفتم آماربگیرم چجوریه

نه منظور این بوده بعدا نگن این پول دادی گواهی سلامت گرفتی واینا 

شرمنده ها ولی این یه جور بی ارزش کردن خودتونه

چرا اون آقا نباید دنبال گواهی باشن

یعنی تو جامعه ما زن فقط ناپاکه

من شنیدم به ماماها و جاهایی که گواهی سلامت صادر می کنند دستور داده شده حتی اگه مشکلی داشته باشه باید ...

اره منم شنیدم چقدر بده اینجور 😐

2706