2733
2734
عنوان

3تا چیزی ک تو این سایت دیدم

915 بازدید | 70 پست

خیلی از کاربرای اینجا بی حیان، وقتی متنی رو اینجا میپرسی از لا به لاش ی عالمه سوال درمیارن، 

ادما ی پوسته روانی دارن، ما حق نداریم ازشون بپرسیم چرا بچه دار نمیشی چرا شوهر نکردی 

و... 

با این هیچ فرقی ندارع ک با کارد و چاقو صورت کسیو خط خطی کنیم 

دوم اینکه ی روزی فک میکردم اگه مردمم کتاب بخونن جامعه ام تغییر میکنه، اما اینجا ادمای کتاب خون زیادی دیدم ک ذات همون ذات کثیفه عقده ها همونه، فقط در قالب ادبی صحبت میکنه 

البته ادم با شخصیت هم هستا! 

و سوم، اینجا ادماییو دیدم که  ب شخصیت های فیلم هم حتی حسودی میکنن ک این دیگه تهشه

مثلا شخصیت زلخیا توی فیلم چگورا

خداوکیلی این زن حسادت داره 

؟ 

خیلی از زنای سایت فقط ب این دلیل با این شخصیت مشکل دارن ک خودشون ب عشقشون نرسیدن، تو فیلمم نمیتونن ببینن اون زن ب عشقش برسه 

با اینکه دیدین شخصیت اون با زندگی واقعی شما خیلی فرق میکنه هرجن ک فیلمه ولی اون تا آخرین نفس برا عشقش جنگیده از خودش گذشته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐👌افرین به چه کشف بزرگی رسیدی

در تاريکی ظلمت تنها خداست که صدايت را می‌شنود من به معجزه ها اعتقاد دارم؛معجزه ها همون ادمایی هستن که وارد زندگیمون میشن و به ما کمک میکنن امید به اینده داشته باشیم(:😊🌷https://harfeto.timefriend.net/16270644931055
2731

اجازه؟ ربط بی حیایی رو به سوال کردن نفهیمدم!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

😐😐😐😐😐

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

عزیزم شما هم تو همین چند خط چندبار توهین کردی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

😐

اینو صبحم گفتم

نی نی سایت نمونه کوچیک شده جامعه اس

همه جور ادمی درش هست

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

مورد چهارم از همه عجیب تره 🙄

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

اصن بخدا ردی ان یه عده 😂😂😂😂یارو تگ میکنه زجه میزنه تو کی ای منو چک میکنی باز اون یکی میاد من کارت نکردم رفع اتهام کن 😳😳😳😳فک کنم اینا چیزی میزنن اخه مگه کی این بابا یه عکس فیک و یه اسم کاربری 😂😵اتهام 😑😵😵😵چک کردن 😵🥴پرچام فر خورده بخدا 

2706