2737
2734
عنوان

3تا چیزی ک تو این سایت دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 70 پست
ببخشيدسوال ميكنم خودتون جزوكدوم دسته هستيد؟؟؟

دسته خوباش که به همه میگه بیشعورو بی حیاو عقده ای 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خیرخواهیتون ممنونم دوست دارین راجب من بدونین?  یاد ندارم از بچگی ب شخصیت فیلم حسودی ...

همین نقد در مورد حس حسادت دیگران یعنی اعمال نفوذ ب پوسته ی درونی آدمها،شما اگر حسود نباشی ب عنوان یک انسان قطعا نقاط ضعف دیگه ای داری فقط ضعف اونا شبیه ب ضعف شما نیست،این خودش قضاوت کردن ه کسی ک نمیدونید چه آسیب هایی داشته ک نتیجه اش شده حسادت

2731
همین نقد در مورد حس حسادت دیگران یعنی اعمال نفوذ ب پوسته ی درونی آدمها،شما اگر حسود نباشی ب عنوان یک ...

من این تاپیکو زدم ک ب خودتون بیاین! 

خجالت اوره مردم ایران ب چ روزی افتادن

2740
من این تاپیکو زدم ک ب خودتون بیاین!  خجالت اوره مردم ایران ب چ روزی افتادن

ما ب خودمون اومدیم دستت درد نکنه

بهتره شما هم ب خودت بیای انقد ب همه توهین نکنی 

خیلی ببخشیدا میدونی با این تاپیک فهمیدم شما از اون دسته از افراد مغروری ک فک میکنه خودش هیچ عیب و تقصی نداره ولی دیگران پر از عیب و ایرادن

و البته نقد پذیر هم نیستن

ما ب خودمون اومدیم دستت درد نکنه بهتره شما هم ب خودت بیای انقد ب همه توهین نکنی  خیلی ببخشیدا ...

من عیب های خودمو میدونم تا حدودید

نق پذیرم هستم 

الان مغرور بودن من چ مشکلی داره?