2737
2739
عنوان

3تا چیزی ک تو این سایت دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 70 پست
ببخشيدسوال ميكنم خودتون جزوكدوم دسته هستيد؟؟؟

دسته خوباش که به همه میگه بیشعورو بی حیاو عقده ای 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از خیرخواهیتون ممنونم دوست دارین راجب من بدونین?  یاد ندارم از بچگی ب شخصیت فیلم حسودی ...

همین نقد در مورد حس حسادت دیگران یعنی اعمال نفوذ ب پوسته ی درونی آدمها،شما اگر حسود نباشی ب عنوان یک انسان قطعا نقاط ضعف دیگه ای داری فقط ضعف اونا شبیه ب ضعف شما نیست،این خودش قضاوت کردن ه کسی ک نمیدونید چه آسیب هایی داشته ک نتیجه اش شده حسادت

2731
همین نقد در مورد حس حسادت دیگران یعنی اعمال نفوذ ب پوسته ی درونی آدمها،شما اگر حسود نباشی ب عنوان یک ...

من این تاپیکو زدم ک ب خودتون بیاین! 

خجالت اوره مردم ایران ب چ روزی افتادن

2740
من این تاپیکو زدم ک ب خودتون بیاین!  خجالت اوره مردم ایران ب چ روزی افتادن

ما ب خودمون اومدیم دستت درد نکنه

بهتره شما هم ب خودت بیای انقد ب همه توهین نکنی 

خیلی ببخشیدا میدونی با این تاپیک فهمیدم شما از اون دسته از افراد مغروری ک فک میکنه خودش هیچ عیب و تقصی نداره ولی دیگران پر از عیب و ایرادن

و البته نقد پذیر هم نیستن

ما ب خودمون اومدیم دستت درد نکنه بهتره شما هم ب خودت بیای انقد ب همه توهین نکنی  خیلی ببخشیدا ...

من عیب های خودمو میدونم تا حدودید

نق پذیرم هستم 

الان مغرور بودن من چ مشکلی داره?