2737
2734
من اگه میدونستم تو این پر بازدید چی هس خوب بود جایزه داره چی داره

ب خدا منم نمیدونم. فقط میدونم ی عده یه همچین مرضی دارن حادترش وقتیه ک الکی گزارش میزنن. 

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام...🙂                تو هم ک ریدی... 🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نی یارو تگ کنیم ببینیم چرا ترکید؟ 

چرا نداره

انقدر گزارش می‌ره اوناهم حوصله ندارن میبندن

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2742
بله داداششم پیامارو دیده گفته پاک‌کن به کسی چیزی نگو و داستانشو با این زن نشسته از اولش برای خواهرش ...

چیییییی چیشد؟

من تا اونجا بودم ک برادرش رفته بود باغ عموش و قرار بود وقتی اومد اسی پیامارو نشونش بده

بعد این چیشد؟

هر تاپیکی ک میخواست عکس بزاره منو تگ کنین اگ نکردین ایشالا عکس گیر کنه تو گلوتون😂😂😂😎✋
الان حوصلت میکشه کامل بگی لطفا خوابم نمیبره شبی

تا اونجا که خوندم اینطور بوده که داداشه میخواسته بیاد دخترخالشو رسمی کنه از اولم به اون خانوم قول ازدواج نداده بوده و یکی هم گفته بوده بهش این خانومه قبلا هم با پسرداییش به شوهرش خیانت کرده بوده شوهره هم درست حسابی نبوده با کسی بوده خودشم‌. مچ زنشو که میگیره پسره به خاطر ابروش ۱۵۰ میلیون سال ۹۸ میده که شکایت نکنه ازش خانومه هم طلاق میگیره و به خاطر مشکلات مالی و ...بچه هارومیده باباش ولی الان به خواهر مسعودگفته بود که داداشت بچه هارو نخواسته.مسعود هم به آبجیش گفته من اشتباه کردم ولی همه منو زدید ولم کردید و....وضعشم چون باباش پشتیبانش بوده چندتا شعبه داره خوبه قیافه و ایناهم اوکیه پسره و ...دیگه ترکوندن دوست عزیز منم تا اینجاها خوندم برات نوشتم

2738
چیییییی چیشد؟ من تا اونجا بودم ک برادرش رفته بود باغ عموش و قرار بود وقتی اومد اسی پیامارو نشونش بد ...

داداش اومده بوده مامانش گفته پسرم تو با خودت چیکار کردی خواهره هم پیامارو یواشکی نشونش داده اونم گفته پاک کن مامان اینا نفهمن دوباره دعوا پیش بیاد تا اونجایی هم که استارتر میدونه داداشش با خانومه زنگ نزده 

ولی ایناحرام ابدی هستن چون خانومه شوهر داشته رابطه داشته به این اقا حرام ابدی میشه بچه ها میگفتن به داداشت بگو داداشه هم خودش میدونه گیر افتاده ولی خب معلوم نشد چیکار میخواد بکنه

چجوری نی نی یارو تگ کنم؟ بگو

@ بذار 

بدون فاصله اسم نی نی یارو بنویس

@نی_نی_یار_شب      اینجوری 

نی نی یار جان من کارت نداشتم باهاتم  خوب نیستم ⁦☹️⁩تگمو درست نمیکنید قهرم باهاتون🤕

از اول عضویتم خرابه پس به درد چی میخوره

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
یکی بود گفت نفرینم میگیره گزارش کنید نفرین میکنم 😂 صداش کنید حالا @مامان،مهدیار     ک ...

بومام خاخور  یه دقیقه بوشوم یه جا دیگه کار داشتم 

آخر بترکنن😂😂😂

آخر نفهمسم چی بوبو 😂😂😂

ولی خب بیشتر داستانا بفهمسم

استارتر اسم چی بو مه یاد دنه اینه تگ بکنم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
بومام خاخور  یه دقیقه بوشوم یه جا دیگه کار داشتم  آخر بترکنن😂😂😂 آخر نفهمسم چی بوبو 😂 ...

کلا اسی هم بترکست😬😂

2706