2733
2734
اصلا دروغ باشه وقتی داریم میخونیم و داره تعریف میکنه غلط میکنید گزارش میزنید....اگه راسته که میخونیم ...

یکی بود گفت نفرینم میگیره گزارش کنید نفرین میکنم 😂

صداش کنید حالا

@مامان،مهدیار     کویه ایسایی خواخور

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@valentinaa

چرا من سرچ میکنم همچین کاربری نمیاره ؟

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2731
همین زنا علیه رن نباشنا گزارش زدن اخخخخخخخخ کاش سرشون بیاد ببینمکعلیه زن هستن یا نه برا خودشون پیش ب ...

اره بنظرم همونا بودن و کسایی ک عقده پربازدیدی داشتن و تا حالا تاپیکشون ب چشمم نیومده همش ادعای زرنگی دارن ک سرکاریه گزارش زدن. 

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام...🙂                تو هم ک ریدی... 🙃
بله داداششم پیامارو دیده گفته پاک‌کن به کسی چیزی نگو و داستانشو با این زن نشسته از اولش برای خواهرش ...

منم تا اینجا خوندم. بقیشو نذاشته بود؟ 

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام...🙂                تو هم ک ریدی... 🙃
2740
کلا ترکیده

وا چرا ؟ مگه با گزارش خوردن یه تاپیک   کلا کاربری هم لغو میشه؟ اینجوری که خیلیا هرروز میان درخواست گزارش میکنن ولی کاربریشون حذف نمیشه 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
داستانشو بگو ماهم بدونیم

گفتم دیگه داشت مفصل تعریف میکرد خودش.‌..داداشه مثه چی تو گِل گیر کرده بوده از دست خانوم خانومه هم اینطور که این میگفت هیکلش بیست😐😐😐😐ولی داداشش اصلا نمیدونسته شوهر داره بعدا میفهمه که بازم زنه نمیذاره تموم کنه رابطه رو مدام‌میومده خونه پسره

هممون سر کار بودیم 😂😂😂

همش تقصیر تو بود

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
😂🤣🤣🤣

موذی😬

2706