2733
2739
عنوان

کیا عروس هلندی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 113 پست
فک نکنم یبارش اونقدر اشعه داشته باشه کاش از دکتر می‌پرسیدی اگه داخل معدش بمونه علائم چی نشون میده ع ...

تخم و مرغ و روغن زیتون و گفتن قاطی کنم....از دکتر پرسیدم گفت نه اشعه نداره....

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
تخم و مرغ و روغن زیتون و گفتن قاطی کنم....از دکتر پرسیدم گفت نه اشعه نداره....

بازم بنظرم گناه داره طفلی استرسی میشه 

دوستم من یه سرچ کوچیک کردم از علائم خوردن شی خارجی یکی حالت تهوع و استفراغ یکی هم اسهال که الان تو روغن زیتون میدی خودش اسهال میشه طبیعیه

واسه اشعه درمانی هم نوشته بود در شرایط حاد لازمه مثل چیز تیز که احتمال داره حرکت کنه تو بدن  از روشهای خارج کردن جسم هم نوشته بود با لمس و جراحی بستگی به خود دامپزشک هم داره

کسی که بهش زنگ زدی مطمئن بود بعضی از کادر درمان پزشک و دامپزشک و... واسه هزینه جانبی یسری کارها رو میگن 

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم بنظرم گناه داره طفلی استرسی میشه  دوستم من یه سرچ کوچیک کردم از علائم خوردن شی خارجی یکی ...

پس به نظرت نبرمش؟

مرسی عزیزم زحمت کشیدی ممنون واقعا....علائم خاصی نداره...من والا روغن زیتون نداشتم خونه رفتم خریدم تخم مرغ هم پختم غذاهم از صبح ندادم ولی نمیخوره

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
بازم بنظرم گناه داره طفلی استرسی میشه  دوستم من یه سرچ کوچیک کردم از علائم خوردن شی خارجی یکی ...

نمیدونم والا

2728
پس به نظرت نبرمش؟ مرسی عزیزم زحمت کشیدی ممنون واقعا....علائم خاصی نداره...من والا روغن زیتون ندا ...

من جای تو بودم نمیبردمش قبل از اینکه علائم نشون بده

بازم از دکتر کاظم نژاد بپرس

چون تشخیصش خوبه آزمایش الکی و اینا هم نمیفرسته 

خیلی موقعها هم دیدم کیس حمایتی رایگان درمان میکنن 

کلا زیاد مادی نیست واسه همون میگم بپرس ازشون

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
عزیزم من پرسیدم شوهرم گفتن اگه خیلی دستی و لوس باشه جفتگیری نمیکنه

اره واسه منم فک نکنم بکنه خخخخ...گلم میشه راجب این چیزا هم اگه اطلاعات داره بپرسی بهم بگی همین که نگین لباسمو خورده

اره واسه منم فک نکنم بکنه خخخخ...گلم میشه راجب این چیزا هم اگه اطلاعات داره بپرسی بهم بگی همین که نگ ...

عزیزم من از دیشب که خوابیدیم ندیدمش دیگه الانم زنگش زدم پرسیدم . یکم صبر کن سر کاره برگرده خونه میپرسم ازش میگم بهت

2740
عزیزم من از دیشب که خوابیدیم ندیدمش دیگه الانم زنگش زدم پرسیدم . یکم صبر کن سر کاره برگرده خونه میپر ...

باشه گلم ولی واقعا دمت گرم چه بامرامی فک میکردم فراموش کنی خودمم فراموش کرده بودم مرسی عزیزم واقعا زنگ زده بودی بهش چجوزی یادت موند اینو پرسیدی مرسی مهربون حداقل کاری که میتونسنم برات بکنم صلوات فرستادن بود ۱۰تا واسه فرستادم مهربون.اگه بگی ممنون میشم چون نگرانشم خیلی ولی غذاشو میخوره....بد نیس حالش خوبه...احتمال هم ۹۰درصد میدم خورده باشه یعنی ۱۰درصد هم ممکنه نخورده باشه‌.صرفا چون خونه رو زیر و رو کردم و پیداش نشد بیشتز میترسم

باشه گلم ولی واقعا دمت گرم چه بامرامی فک میکردم فراموش کنی خودمم فراموش کرده بودم مرسی عزیزم واقعا ز ...

دستتتتتت گلت درد نکنه قشنگم. خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم که.....

نگران نباش میاد خونه میپرسم میگم بهت  

باشه گلم ولی واقعا دمت گرم چه بامرامی فک میکردم فراموش کنی خودمم فراموش کرده بودم مرسی عزیزم واقعا ز ...

عزیزم من پرسیدم شوهرم گفت غیر ممکنه مهره لباس خورده باشه الانم اگه خودت میدونی غذا میخوره و حالش خوبه اصلا نگران نباش 

ولی بازم اگه میدونی تغییر کرده و حالش خوب نیست باید ببریش دامپزشکی

عزیزم من پرسیدم شوهرم گفت غیر ممکنه مهره لباس خورده باشه الانم اگه خودت میدونی غذا میخوره و حالش خوب ...

جدی میگی😖😖😖دامپزشک گفت کاری نمیتونم بکنم فوقش بفرستمت ازش عکس بندازن که میترسم اشعه داشته باشه عزیزم.دلم خیلی گرفته اسمشو صدا میزد امروز غذا هم میخوره ظاهرا بد نیس حالش...ولی اخه میترسم علائم بعدا شروع شه

عزیزم اخه چقدر بوده مهره لباست

این اندازه ای عزیزم😔ارزن و گندوم و گزاشتم متوجه بشی اندازشو...بعدش که یکیشو شکوندم از جنس شیشه بود انگار😔

این اندازه ای عزیزم😔ارزن و گندوم و گزاشتم متوجه بشی اندازشو...بعدش که یکیشو شکوندم از جنس شیشه بود ...

نگران نباش عزیزم چیزی نمیشه مطمئن باش 

از ما انقدر خورده اشغال ماشغال حد نداره 

اصلا حساس نشو روش 

2706