2733
2734
عنوان

کیا عروس هلندی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 113 پست
ینی واسه توام لباسات همینجوری مهره داشت میکندن؟

اره عزیزم نگران نباش کارشونه...لباس رو بند رخت پهن میکردم از پشت لباس مهره میدید میجوید چه برسه خود مهره روووو اصلا نگران نباس میکنه میندازه نمیخوره...اصلا جای نگرانی نیست

قربونت بشم قشنگم آره عزیزم دامپزشکن   مشاوره رایگان میدن کلا کادر کلینیکشون خیلی خوبن ا ...

مرسی عزیزم ببینم جوابمو میده😢💞که خیالمو راحت کنه.درهرصورت ازت خیلی خیلی خیلی ممنونم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم ببینم جوابمو میده😢💞که خیالمو راحت کنه.درهرصورت ازت خیلی خیلی خیلی ممنونم

فدات شم گلی🥰😘

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
فدات شم گلی🥰😘

نشی عسل خانومی💞💞💞🌸برات صلوات فرستادم واسه اینکه بهم لطف کردی

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2731
نشی عسل خانومی💞💞💞🌸برات صلوات فرستادم واسه اینکه بهم لطف کردی

😍😍😍

ممنون عزیزم

ایشالله کوچولوت هیچ چیش نیست

😍😍😍 ممنون عزیزم ایشالله کوچولوت هیچ چیش نیست

مرسی عزیزدلم

عزیزدلم قربونت بشم دلت مهربونه مهربون میبینی بقیه رو من کوچولوم لباس نگین دار میپوشم نگینهاش و میک ...

عزیزدلم ببین.ببخشید مزاحم میشم میگه اصلا خوب نیس😢😢😢😢خیلی دلم گرفته

عزيزم عروس هلندي منم عاشق كندن اين نگيناست ولي اصلا نميخوره ، فقط ميكنه ،نگران نباش نخورده به احتمال نود و نه درصد 

، من كه ميزارم نگين لباسامو بكنه چون دوس داره چيزي بهش نميگم 

اشتباه نكن، نه زيبايي تو، نه محبوبيت تو،مرا مجذوب خود نكرد، تنها آن هنگام كه روح زخمي مرا بوسيدي، من عاشقت شدم
عزیزدلم ببین.ببخشید مزاحم میشم میگه اصلا خوب نیس😢😢😢😢خیلی دلم گرفته

عزیزدلم 🥺

راه دیگه نداره بهش بخورونی  

شاید غذاش و برداری بجاش تو ظرفش تخم مرغ و روغن پر کنی ترغیب بشه چون ظرف غذاشه

ایشالله یا نخورده یا هم روغن میخوره درست میشه بچه

خبرش که چی شد حتما به منم بده

عزيزم عروس هلندي منم عاشق كندن اين نگيناست ولي اصلا نميخوره ، فقط ميكنه ،نگران نباش نخورده به احتمال ...

ولی اخه من هرچی گشتم پیدا نکردم عزیزم

عزیزدلم 🥺 راه دیگه نداره بهش بخورونی   شاید غذاش و برداری بجاش تو ظرفش تخم مرغ و روغن پر کنی ...

ضرری نداره؟

ضرری نداره؟

نه عزیزم نگران کوچولو نباش

کار دکتر خوبه😉

فقط بپرس تخم مرغ پخته گفتن یا خام

روغن زیتون هم ضرر نداره فقط باعث میشه روان بشه گوارشش معدش خالی بشه

نه عزیزم نگران کوچولو نباش کار دکتر خوبه😉 فقط بپرس تخم مرغ پخته گفتن یا خام روغن زیتون هم ضرر ند ...

منم جوجم مریض شده بود گفتن سرکه سیب بده خوب میشه اولش ترسیدم اذیت شه 

ولی با سرنگ سرلاکش بهش دادم خوب شد بچم🥰

نه عزیزم نگران کوچولو نباش کار دکتر خوبه😉 فقط بپرس تخم مرغ پخته گفتن یا خام روغن زیتون هم ضرر ند ...

باشه منم فعلا گشنه نگهش میدارم بعد اینکه گشنه شد بهش میدم...عزیزم من مشهد نیستم شمالم نمیتونم ببرم پیشش واسع همین شماره یه دامپزشک که اینجا بود پیش خودم زنگ زدم بهش گقت اگه بزرگ بود عکس بگیر...عکس خطرناک نیس؟

باشه منم فعلا گشنه نگهش میدارم بعد اینکه گشنه شد بهش میدم...عزیزم من مشهد نیستم شمالم نمیتونم ببرم پ ...

فک نکنم یبارش اونقدر اشعه داشته باشه

کاش از دکتر می‌پرسیدی اگه داخل معدش بمونه علائم چی نشون میده عوارضش چیه

امروز بهش روغن بده اگه خورده باشه دفع میشه اگه نه هم که هیچی

ایشالله که چیزی نیستش