2737
2734
عنوان

کیا عروس هلندی دارن؟

417 بازدید | 113 پست

عروس علندی شمام هرچی گیرش بیاد میخوره؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من  اری

چیا مثلا

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2728

من کوتوله داشتم 

کوچولو همه چی و میجویید 

ولی ممکنه کمبود مواد معدنی هم داشته باشه

اگه دیدی گچ اینا میخوره براش سنگ بگیر

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
ما عروس تهرانی داریم،اشتهاش هم خوبه دختر خوبیه در کل

🤣

2738

🤣🤣

روزهایی در زندگی ام هست که دل ام می خواست مادر بودم. مثل امروز. از خواب که بیدار شدم دل ام می خواست بچه ای داشته باشم که مامان صدایم کند و هربار که می گوید مامان دل ام برای صدایش غنج رود. روزهایی در زندگی ام هست که حال ام دگرگون است. مثل امروز.گاهی فکر می کنم لازمه مادر شدن داشتن قلب و روحی وسیع است. شاید هنوز به این وسعت نرسیدم که خدا نمی خواهد مادر شوم. اما روزی که مادر شوم همه شهر را خبر خواهم کرد.

وات😐عروس هلندی یه نوع طوطی هستا

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
من کوتوله داشتم  کوچولو همه چی و میجویید  ولی ممکنه کمبود مواد معدنی هم داشته باشه اگه ...

عزیزم موره لباسمو بزور کند منم نخاستم فشارش بدم گردنش درد بگیره دیگه نمیدونم خورد یا انداخت بیرون

شوهرم بهشون میرسه من زیاد خبر ندارم🤣🤣 ولی بیشتر با سرلاک سیرشون میکنه

اخی چن ماهشونه

2706