2733
2734
عنوان

آیا چت کردن زن متاهل در گروه با آقایان اشکالی دارد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2755 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظر من هر مراوده ای که زمان مناسب نداشته باشه وحرف بیهوده زده بشه درست نیست 

بیهوده نه حرفای خیلی معمولی

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2728

بستگی داره چه گروهی باشه

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
بستگی داره چه گروهی باشه

معمولی

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2738
معمولی

خانوادگی؟ دوستانه؟

و آیا همسر خبر داره

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
نه عزیزم اگه حد خودتونو بدونین اصلا اشکال نداره مگه شما توی مهمونیا با مردای فامیل حرف میزنی اشکالی ...

ممنون گلم😊

خانوادگی؟ دوستانه؟ و آیا همسر خبر داره

غریبه

نو

ولی مطرح میکنم که متاهلم

غریبه نو ولی مطرح میکنم که متاهلم

اشکال داره بنظر من

خوب بسته س به اينكه چي بگيد و اينكه همسرتون مطلع و راضي باشه يا نه

مثلا ما تو گروه شغلي با بقيه چت ميكنيم راجع به مسائل كاري اين مشكلي نداره 

ولي مثلا سلام گوگولي خوبي چطوري مشكل داره😁

2706