2703
2553
عنوان

آیا چت کردن زن متاهل در گروه با آقایان اشکالی دارد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2734 بازدید | 144 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من هر مراوده ای که زمان مناسب نداشته باشه وحرف بیهوده زده بشه درست نیست 

بیهوده نه حرفای خیلی معمولی

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2456

بستگی داره چه گروهی باشه

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
بستگی داره چه گروهی باشه

معمولی

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2714
معمولی

خانوادگی؟ دوستانه؟

و آیا همسر خبر داره

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
نه عزیزم اگه حد خودتونو بدونین اصلا اشکال نداره مگه شما توی مهمونیا با مردای فامیل حرف میزنی اشکالی ...

ممنون گلم😊

خانوادگی؟ دوستانه؟ و آیا همسر خبر داره

غریبه

نو

ولی مطرح میکنم که متاهلم

غریبه نو ولی مطرح میکنم که متاهلم

اشکال داره بنظر من

خوب بسته س به اينكه چي بگيد و اينكه همسرتون مطلع و راضي باشه يا نه

مثلا ما تو گروه شغلي با بقيه چت ميكنيم راجع به مسائل كاري اين مشكلي نداره 

ولي مثلا سلام گوگولي خوبي چطوري مشكل داره😁

2706