2737
2734
عنوان

آیا چت کردن زن متاهل در گروه با آقایان اشکالی دارد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2755 بازدید | 144 پست
شما لطفا از عقاید خودت مایه بزار و علم روانشناسی رو زیر سوال نبر ،شاید طبیعت زن و مرد به سمت گرایش ب ...

تفکرات رادیکال اولا مال شماس که  همه چیزو رو باهم قاطی پاطی کردین بهتون گفتم من اصلا افکار اسلام و آخوندارو قبول ندارم باز برمیگردی میگی بخوردتون دادن 

خب دیگه آدمی هم که دنبال این چیزا باشه یجوری راهش پیدا می‌کنه هر چقدر هم منعش کنن فی لتر بزارن مثلا ...

همه که به اون اندازه فهم و شعور نرسیدن که ازش استفاره مفید ببرن...ضمن اینکه این ابزار بستر بسوی گناه رفتن رو آسان کرده!

به عنوان مثال:تو به خانواده همه  افراد برای گوشیها رمز دارن...اگه جرات کردند گوشیشون رو به همدیگه....

از بس که محتویات مستجن توشه!!!!!

هرچه یار پسندد، زیباست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه که به اون اندازه فهم و شعور نرسیدن که ازش استفاره مفید ببرن...ضمن اینکه این ابزار بستر بسوی گناه ...

خب منم میگم که از اول آدم خوب بوده آدم بد بوده هنوز هم هست پس این چیزا توی هر جامعه‌ و هر کشوری هست آدم باید حواسش حداقل به خودش و کاراش باشه نمیتونه که بقیه رو کنترل کنه درباره گوشی هم باز شما داری جمع می‌بندی توی خونوداه ما اصلا کسی رمز نداره روی گوشیش چون چیزی برای پنهان کردن نداره که بخواد نگران باشه 

همه که به اون اندازه فهم و شعور نرسیدن که ازش استفاره مفید ببرن...ضمن اینکه این ابزار بستر بسوی گناه ...

کلا هم هر چی دانش پیشرفت کنه و چیزای جدید تر بیاد ضرر هم باهاش میاد خوبی هم میاد دیگه آدما هستن که باید ببینن به چه شکل میخوان ازش استفاده کنن

2728

بنظر منم درست نیست

البته خودم درونگرام اصلا حوصله کسی رو ندارم

ولی کسیکه دوست داره بگو بخند و مراوده باشه بهتره خودشو در معرض مفسده قرار نده

جلوگیری بهتر از درمانه

چت کردن هم یه عادته که ترکش سخته و با جنس مخالف بدون حرف پس و پیش وابستگی میاره 

همیشه خواسته‌ام از خدا فقط او را،   چنان‌که خسته‌تنی چای قندپهلورا ☕☕☕
عزیز من  من بشما و عقایدتون بی احترامی نکردم رشته دانشگاهیم هم میکروبیولوژی ولی بعدش روانشناسی ...

شما یه فرد محتریم که من بهش احترام میذارم اما عقایدتون از خودتون جداست که من به عقایدتون احترام نمیذارم چون احترام به عقاید شما بی احترامی به عقاید خودمه ماها میتونین توی تفکراتمون ،عقایدمون و حرف هامون اشتباه کنیم که به این معنی نیست که آدم های بدی هستیم من اصلا این لفظ احترام به عقایدو نمیفهمم و توقع هم ندارم که به عقایدم احترام گذاشته بشه ما محترمانه بحث میکنیم و عقایدمون رو به اشتراک میذاریم تا بهترین ثمره رو از این کار ببریم و نقاط اشتباه تفکراتیمون دستمون بیاد ‌.

عزیز من  من بشما و عقایدتون بی احترامی نکردم رشته دانشگاهیم هم میکروبیولوژی ولی بعدش روانشناسی ...

در ضمن این که رشته ی دانشگاهی کی چی بوده هیچ چیزیو معلوم نمیکنه ،کسی هم با حفظ کردن جزوه به جایی نرسیده شما باید مفاهیم روانشناسی رو درک کنید که به جز از طریق تفکر و با وقت بسیار به دست نمیاد هرچند دکتری روانشناسی گرفته باشین .

والا با اقايون دانشگاه تبادل نظر ميكرديم شوهرمم ميدونس يكيشون رفيقش بود از نظر من نه اما چرتو پرت نميگفتيم

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2740
ابتذال که تا بیخ گوش بیت حضرت رفته از اختلاط زن و مرد بوده؟ طوسی رو زن‌ها گرفتار کردند یا مریض و متج ...

اخطار لغو کاربری

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

اخطار لغو کاربری استارتر               وقتی تاپیک سیاسی شده چرا قفل نمیکنید؟؟؟

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید