2733
2739
عنوان

آیا چت کردن زن متاهل در گروه با آقایان اشکالی دارد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2758 بازدید | 144 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلم نمیخواد همسرم توی همچین گروهی باشه در نتیجه خودم هم اینکارو نمیکنم

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2731
2740

متاهل نیستم ولی اگه باشوهرش صداقت داشته باشه و همسرش درجریان باشه و حرفای احساسی بینشون ردوبدل نشه عیب نداره 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اگه همسرت نمیدونه و یواشکی این کارو میکنی باید بگم یه جور خیانته. ولی اگه در جریان باشه و مشکلی نداشته باشه با این قضیه که هیچی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

به نظرم اشکالی ندارع 

ولی کارما داره.....🙂

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
2706