2737
2734

خواهش می کنم با دلای پاکتون برای خانواده م و خودم دعا کنید و اگه براتوت مقدوره هر تعداد که می تونید برام صلوات بفرستید،شاید خداوند به دلهای پاک شما نظر بندازه و گره از مشکلاتمون باز کنه،هر کس برام دعا کرد و صلوات فرستاد لایک کنه یا پست بزاره،در عوض منم فردا می خوام برم حرم امام رضا(ع) براش دعا می کنم

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ده تا صلوات و یه حمد میخونم. 

لطفا رفتی حرم برای حوائج قلبیم و مشکلاتم دعا کن 🥺

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
اتفاقا الان تسبیح دستمه ۱۰۰مرتبه میفرستم خدا ایشالا گره از کارت باز کنه

ممنون عزیزم،خدا حاجت روات کنه،فردا حتما تو حرم اقا دعات می کنم

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 

براتون سوره فتح وانشراح میخونم

لطفا حتما من یاد کنید ب اقا بگید فرمژه گفت اسم پول امد شما هم من نخواستین😢😢

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2740

من الان دبی دفاع ترین حالت ممکنه با چشنای پراز اشک دنبال یکیم بهم بگه نترس خدا هواسش بهت بهت د رست میشه ..

میگن دعای چشم گریون و دل شکسته میگیره برات دعا میکنم هرچی از خدا میخوای همون برات اتفاق بیوفته‌‌

فقط رفتی زیارت امام غریب .بگو اقا جان شبنم شمارو به جان جوادتون قسم داد مبادا منو یادتون بره الان وقتشه مهربون امامم

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
تورو خدا برای شفای پدرم دعا کن ۱۳روزه تو کمائه  برای مشکلت صلوات فرستادم

به روی چشم،اگه صلاح می دونی اسم پدرت و بگو،ان شاء الله فردا کنار پنجره فولاد اقا براش دعا می کنم،و به نیت پدرت نماز می خونم،الهی که خداوند هر چه زودتر شفاشون بده

۱۰صلوات فرستادم عزیزم.

لطفا توی حرم برای شفای همه بیمارا و ازدواج موفق همه جوونا دعا کن

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706