2752
2734
عنوان

خونه پیدا نمیشه

288 بازدید | 20 پست

دیروز کلی گریه کردم اصلا روح و روانم بهم ریخته مامانم اینا هر چی می‌گردن خونه پیدا نمیکنن طرف اول میگه ۳۰۰ ماهی ۳م بعد پشیمون میشه میگه ۳۰۰ ماهی ۶م تازه این ارزانترین بود پیدا کردن ۶۰ متر بعد میگن به چهارنفر آدم نمیدیم اونم دو تا فرزند که سرکار هستن یه پدر اونم سرکاره فقط مادر خانواده بابام میگه پیدا نکنم اثاث میبرم تو خیابون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مثل اون روزی که ما می خواستیم بخریم...داشت گرون می شد پولم دستمون بود دبه می کردند...

الانم از آخر بهار رشد قیمتا شروع می شه شاید به این دلیله...امیدوارم همه خونه دار بشن و بی نیاز

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
خیلی سخت شده خیلی تو زندگیم آنقدر حس بدبختی نداشتم

منم اینموری بودم فکر میکردم ته دنیاست ولی الان که بابام رو تخت افتاده و دکتر گفت در حد چند روز زندس میفهمم ته دنیا اینجاست

خیلی سخت شده اصلا اندازه حقوق آخر ماه اجاره میگیرن پدرم از کار افتاده ماهی ۱۰ تا ۱۲ حقوق میگیره

میفهمم، واقعا سخته، خدا کمک کنه به همه مستاجرا🤲🙏🏻😇

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤