2752
2734
عنوان

گرفتاری خیلی سخت،به دعاتون احتیاج دارم شدیدا

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 55 پست
حتما دلتون خیلی پاک ک اقا صداتون شنیده من روسیاه دیگه تحویل نمیگیره😭😭 خواهش میکنم ویژه دعا کنید م ...

فرمژه جان،ان شاء الله به زودی بهمون خبرای خوب بدی و دلت شاد شه

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 
فرمژه جان،ان شاء الله به زودی بهمون خبرای خوب بدی و دلت شاد شه

ممنون دعای قشنگت💚

یعنی میشه😞😔

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم،ممنون از راهنماییت،برام دعا کن با قلب پاکت،فردا تو حرم یادت می کنم

عزیزم تو رو خدا برام دعا کن بگو بهنوش حاجتاش برآورده شه برات صلوات و قل هو الله احد خوندم 

انشا الله به حق محمد و آل محمد حاجت روا شی گلم

عزیزم حتما برات دعا می کنم،ولی خودتم این کاری که میگم و انجام بدم،با پاکی و طهارت دو رکعت نماز و ایت ...

عزیزم خیلی ازت ممنونم   فعلا چند تا دعا میخونم 

ایتم که گفتی حتما انجام میدم مرسی عزیزم 

2731
عزیزم تو رو خدا برام دعا کن بگو بهنوش حاجتاش برآورده شه برات صلوات و قل هو الله احد خوندم  انش ...

چشم بهنوش جان،ان شاء الله دلت شاد شه،ممنون از محبتت

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 

دوستای گلم امروز تو حرم همتونو دعا کردم ،به جاتون زیارت کردم و نماز خوندم،الهی حاجت روا شید 

انشاالله خود اقا ضامن شما بشه و گره از مشکلتون باز بشه  دعا کنید یع بچه سالم به من و همه منتظر ...

الهی امین،ان شاء الله هر چه زودتر دامنتون سبز بشه و دلتون شاد