2737
2734
عنوان

همه بهم میگن چاق + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2576 بازدید | 150 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت اجازخ دادی دربارت نظر بدن‌

چطور ؟  ببین خوب مثلا میگن فلان ادم اندامش خوبه ه  کی ی نظری داره من گفتم زیاد دوست نداشتم میگن اره فقط خودت خوبی 😐

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
2742
منکه نه دلم واسه استاتر میسوزه خیلی بد حرف زدن

ن من عادت دارم 😂

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
چطور ؟  ببین خوب مثلا میگن فلان ادم اندامش خوبه ه  کی ی نظری داره من گفتم زیاد دوست نداشتم ...

اصلا باهاشون حرف نزن

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
یکی میگه صافی 😐 من ب باسنم گیر میدن اخع اما خوب تو عکس شاید بد دیده بشه فکر کرده صافم 

اینکه نظر معمولیه ولی بعضیا خیلی بد نظر میدن حتی اگه از نظرشون نقصی هم هست باید محترمانه گفت خیلی بد حرف میزنن 

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع
2740
ن من عادت دارم 😂

کو 

کو

کو

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
اخه گلم نباید اینجوری  حرف بزنن از نظر من خوبی مثلا حالا از نظر یه کاربر که خوب نیست میتونه درس ...

اون عادتشه دل شکستن

۲۲سالمه مامان دوقلوهای ویرانگرم😍خواهرامیشه دعاکنیدبه خواسته هام برسم💋حرف دلhttps://harfeto.timefriend.net/16268749695041
لابد تو فامیلتون همشون خیلی لاغرن تورو چاق میبینن مثل فامیل ما ک منو با قد ۱۵۵ و وزن ۵۶ میگن اب شدی ...

ن والا چاق داریم لاغ  داریم اما بخدا هیچکدوم اندام منو نداره یکیش مثلا کوتاس باسن داره ولی شکمم داره زیاد خواهرم لاغره باسن ی کم داره اما بازم شکم داره در ضمن من اندام پاین تنم مثلا شنی ماننده رو ب پاین ک میره هی لاغر میشه ولی خواهرم از پشت یا جلو ببینی صاف صافه دوستا چاق چاق داریم یکی لاغر و اصلا هیچی نداره یکی پهلو داره خلاصه خوب همشون منم بقیه میگن خوبیا ولی مخصوصا خواهرم و دختر داییم میگن چاقی و فلان و ...

2706