2733
2734

عفونت

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

دکتر گفته ترشح زرد مربوط به هماتومه ؟

آخه ترشح زرد یا عفونته یا مسئله دیگه ای ممکنه باشه 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دکتر گفته ترشح زرد مربوط به هماتومه ؟ آخه ترشح زرد یا عفونته یا مسئله دیگه ای ممکنه باشه 

دو روز پیش رفتم مطب از مطب اومدم خونه شروع شد.اون موقع نداشتم که بپرسم.

چندهفته ای

اره شایدعفونت داشته باشی 

زنگ‌بزن ازدکترت بپرس

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
دو روز پیش رفتم مطب از مطب اومدم خونه شروع شد.اون موقع نداشتم که بپرسم.

حتما به دکترت بگو . الآن چند وقتته ؟ سونوی قلب رفتی؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2740
10هفته و 2روز

هیچ چیزی سرخودنه بخورنه مصرف کن ازدکترت بپرس

حتما به دکترت بگو . الآن چند وقتته ؟ سونوی قلب رفتی؟

من هفته5 لکه بینی داشتم رفتم فقط ساک بود و‌پشتش خونریزی کرده بود.

هفته 7رفتم قلب تشکیل شده بود و بازم پشت ساک خونریزی کرده بود.2روز قبل رفتم ببینم خونریزی بند اومده یا نه که جنین مشکلی نداشت ولی یه هماتوم کوچیک پشت ساک داشتم.الان استراحت مطلقم و حدود یک ماهه ک پروژسترون مصرف میکنم.

من هفته5 لکه بینی داشتم رفتم فقط ساک بود و‌پشتش خونریزی کرده بود. هفته 7رفتم قلب تشکیل شده بود و با ...

این هماتومی که میگی چندسانت بود که نرفت؟

ای بابا.

۵هفته رفتی جنین دیده شد؟

من ۷هفته و ۲روز میرم قلب

من هفته5 لکه بینی داشتم رفتم فقط ساک بود و‌پشتش خونریزی کرده بود. هفته 7رفتم قلب تشکیل شده بود و با ...

خب خداروشکر هماتومت داره رفع میشه انگار 

ولی راجع به ترشحت حتما به دکتر بگو 

فکر میکنم سن بارداری مون یکیه 😍 

من الآن 10هفته و 2 روزم 

این هماتومی که میگی چندسانت بود که نرفت؟ ای بابا. ۵هفته رفتی جنین دیده شد؟ من ۷هفته و ۲روز میرم ق ...

من 5هفته بخاطر لکه بینیم رفتم سونو ک اگه خارج رحمی میبود شیاف پروژسترون نباید مصرف میکردم.ک فقط ساک بارداری و کیسه زره بود و حتی قطب جنینی مشخص نبود.

7هفته و 3روز سونو انجام شد و قلب تشکیل شده بود.

سونوی 5 هفته زده بود مختصری مایع آزاد و 7هفته زده بود مایع آزاد ب عمق 6.5میلیمتر و کمتراز یک سوم محیط ساک و سونوی دو روز قبل زده بود هماتوم به عمق 4میلی متر و با در گیری کمتر از یک سوم محیط ساک

2706