2752
2734

نکنه همورویید یا بواسیر داری عزیزم.یا گاز ودفعت گرم شده بدنت.امضامو بخون خواستی کمکت میکنم

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نکنه همورویید یا بواسیر داری عزیزم.یا گاز ودفعت گرم شده بدنت.امضامو بخون خواستی کمکت میکنم

در زمینه چاق شدن افراد ی ک سودا دارن میتونی کمکم کنی ؟

یا رب منو ببخش ....غیر از تو به هر سو دویدم غربت بود 
یبار جراح رفتم گف شقاقه بعدزایمانت اینجور شدی

خب باید درمان بشی  تا خدا نکرده عارضه های بدتری رخ نده

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

میگن روغن تره هم خیلی خوبه از داروخانه بگیر استفاده کن 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
من بعد زایمان دومم تا 6 ماه درگیر بودم. فقط حواست باشه یبوست نشی. مقعد هم مرتب با روغن زیتون چرب کن. ...

بابا دوسال اززایمانم میگذرع.اولا تا چهل و پنج دقیقه سرویس میموندم.چون شیرهم میدادم یبوست میشدم.ولی بعدش نه اونحوری ولی دوماه یبار زخم میشم.مدفوعمم زیاد سفت نمیشه هاتااهرهم درگیرمیشم باهاش ذرست بشو نیست

سلام ببخشید مادر منم خیلی کم دچار شقاق شده متاسفانه

ممکنه راهنمایی بفرمایید لطفا

دوستهای قشنگم میشه لطفا برای حاجت رواییم دعا کنین به دعاهاتون خیلی اعتقاد دارم  
در زمینه چاق شدن افراد ی ک سودا دارن میتونی کمکم کنی ؟

خودم یکی از همین افراد بودم به خدا  چون ازطریق طب سنتی درمان شدم ایمان آوردم و مشاور شدم  

درمانش کنترل یبوست یاهم عمل هس

کنترل یبوست وروغن درمانی

سلام 

ببخشید برادر من 4سالشه 

3روزه نتونسته دست شویی بره، فک کنم یبوست گرفته 

دکتر شیاف دادن، استفاده کرد ولی تاثیری نداشت 

چیکار کنیم؟ 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
سلام ببخشید مادر منم خیلی کم دچار شقاق شده متاسفانه ممکنه راهنمایی بفرمایید لطفا    

بله حتما درخواست بده تا بهت بگم چه کارکنی.البته اگه کانال ایتا داری چون گروهم اونجاست.

2706