2752
2734
عنوان

خواستگارم همه چیش خوبه بجز موهاش، عکسشو میذارم ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 11984 بازدید | 408 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو بابا مضخرف یه ذره احترام به مخاطبت نمیزاری ده بار همه گفتن دوباره بزار بزار میزاری یا نه اصلا یه ...

اره واقعا یه سریا تاپیک میزنن به شعور ادم توهین میکنن خو نظر سنجی گذاشتی جوابم بده دیگه از هر صد تا ی دونه ج میده

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️
اره اینقدر حال میده تف کنی کف دست تق بزنی فرق سرش

اره بعد دستمال بکشی یه برقی میوفته😂مصرف آب هم کم میشه شامپو هم نمیخواد

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜
اشنایی خیلی سنتی نبوده ظاهرش بدلم نشسته اما فکرمیکنم کاشت روی ایشون جواب نمیده

اگر به دلت نشسته به عنوان شخصی که قبلا ازدواج کرده میگم چهره به مرور برات عادی میشه(اگر یکم به دل نشسته) اگر کلا ننشسته باشه بعدا دردسر ساز میشه

ی خواستگار کچلی داره واسه ما ببین چه کلاس

ی میزاره هاااااا

بزار خوووووووووو

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
فک کنم اسی مردددد چرا جواب بذار رو نمیده🥲🏃‍♀️

انگار ازبذارخوشش نمیاد حالا همه بگیم بذارمممم شایدجواب داد

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2706