2733
2734
خب خداروشکر هماتومت داره رفع میشه انگار  ولی راجع به ترشحت حتما به دکتر بگو  فکر میکنم س ...

ای جانم.منم دقیقا با سونوی دوروز قبل رفتم میشم 10هفته و 2روز.🥰🥰🥰

من 5هفته بخاطر لکه بینیم رفتم سونو ک اگه خارج رحمی میبود شیاف پروژسترون نباید مصرف میکردم.ک فقط ساک ...

منم لکه بینی داشتم

۵هفته و ۲روز

رفتم سونو واژینال

ساک و کیسه زرد بود  بدون جنین

با یه هماتوم ۳*۴میل

و مختصری مایع ازاد

قرار شد استراحت و شیاف بزارم

۷هفته و ۲روز یعنی ۳شنبه هفته ی بعد برو سونو

تعجب کردم چرا هماتوم شما جذب نشد پس😐

اینجوری همچنان باید استراحت کرد که

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ای جانم.منم دقیقا با سونوی دوروز قبل رفتم میشم 10هفته و 2روز.🥰🥰🥰

جووونم 😍 

اولین روز آخرین پریودت کی بوده؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
منم لکه بینی داشتم ۵هفته و ۲روز رفتم سونو واژینال ساک و کیسه زرد بود  بدون جنین با یه هماتو ...

عزیزم متاسفانه من یه هفته سرکار رفتم وگرنه دفعه اول ک لکه بینی داشتم لکه بینی کامل قطع شدو درد هم نداشتم سومین روز ک رفتم سرکاردرد کمر تقریبا شدیدی داشتم ک معمولا به استراحت هم جواب نمیداد.تا اینکه رفتم سونوی قلب گفت مایع آزاد داری.باز استراحت مطلق شدم.تا چند روز قبل ک باز یه لک کوچیک دیدم رفتم سونو ک گفت هماتوم دارم مجدد استراحت مطلق و دارو.

5اردیبهشت.

برای من ۲ اردیبهشت بوده 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
پس تقریبا با همیم.

آره 😍