2737
2734
عنوان

با حسودا چطور برخورد کنیم😕

111 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها

من یه دوستی دارم مثل خواهریم باهم خیلی صمیمی،هر دومون برا بچه دار شدن خیلی سختی کشیدیم،اما خدا خواست ایشون دو سال پیش،خدا بهش یه دختر ناز داد،باور کنید من خیلی هواشو داشتم و اینقدر خوشحال بودم براش که از خوشحالی گریه کردم و هر روز حالشو میپرسیدم و با دیدن عکساش ذوق میکردم، پاییز سال قبل دوستم دوباره باردار شد و من دوباره براش خوشحال شدم،خدا خواست و منم اول زمستون باردار شدم،اما نمیدونم چرا هم دوستم و هم من،دچار سقط شدیم و کار هردومون گریه بود،اما ایشون با وجود داشتن بچه،بیشتر از من ناله میکرد،بالاخره گذشت و عید امسال من دوباره باردار شدم،اول نخواستم به دوستم بگم اما با خودم گفتم بعدا میفهمه دلخوری پیش میاد،خدا شاهده از وقتی بهش گفتم اصلا خوشحال نشد،من ۴ساله دنبال بچه م،هر روز آمپول میزنم تا بچه قلبش نایسته ، با اینکه سختیای بارداری منو میدونه،هیچچی نمیگه فقط میگه کاش من باردار بودم،یا میگه خیلی دلم میخواد باردار باشم،با اینکه یه دختر خوشگل داره،اونروز هم اومده پیشم با دستش هعی میزنه شکمم،به نظرتون باهاش چه برخوردی داشته باشم؟

ببخشید طولانی شد خیلی ناراحتم،کاش اونم باردار شه حسودی منو نکنه،میترسم از حسودی اون بلایی سر نی نی م بیاد😔

خدا با من بوده همیشه...🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی 

حسوده دیگ یا بزارش کنار یا ب اخلاق گندش عادت کن 

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤
2731

😐

سر بچه جون جدتون چشم و هم چشمی نکنین

من بودم فاصله میگرفتم ازش. از آدمایی ک انرژی منفی دارن دوری میکنم چون بد تاثیر میذاره روم‌.

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

دوستت خیلی سمیه

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(
2740
😐 سر بچه جون جدتون چشم و هم چشمی نکنین من بودم فاصله میگرفتم ازش. از آدمایی ک انرژی منفی دارن ...

همکارم هستیم آخه،کاش میشد منم ازش فاصله بگیرم

خدا با من بوده همیشه...🌺
همکارم هستیم آخه،کاش میشد منم ازش فاصله بگیرم

خیلی جدی جلوش وایسا اینبار اگه اذیت شدی. لابد شل میای اونم اینجوری برخورد میکنه.

آرامش تو مهمتر از هرچیزیه⚘

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
خیلی جدی جلوش وایسا اینبار اگه اذیت شدی. لابد شل میای اونم اینجوری برخورد میکنه. آرامش تو مهمتر از ...

مرسی از راهنماییهاتون،من خواهر ندارم باهاش درد ودل کنم،اینجا گفتم سبکتر شدم حتما ازش فاصله میگیرم🌺

خدا با من بوده همیشه...🌺
2706