2752
2734
عنوان

یوبوستی که خوب نمیشه

143 بازدید | 29 پست

چند روزه دچار شدم احساس دفع میکنم ولی میرم دستشویی چیزی دفع نمیشه 

برگ سنا خوردم اثر جزیی داشت یعنی مایع شده بود ولی دفع نمیشد ببخشید انگار بدنم اصلا سوراخ نداشته باشه اینجوری خودم حس میکردم تو شکمم مایع شده ولی انقدر دفع نشد که سفت شد 

الان چند روزه اینطوریم

چه کار کنم ،یکی از همکارام یک ساله اینجوریه

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برگ ثناخوردی یادمکرده اش رو

صبح ناشنا۱قاشق برگ پدرشده روبخور

بعدچای بخور

تاظهربازمیشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2731

انجیر خیس کن بخور ناشتا و آلوچه خشک هم خیسن کن بخور 

و ی لیوان آب گرم ناشتا بخور 

من خواهرم یبوست داشت دکتر براش پیدرولاکس نوشت ی مدت میخورد خیلی بد بود زیر چشماش سیاه و گود معدس افتضا باعث میشه رودها تنبل بشن 

سعی کن طبیعی درمانش کنی 

منم هر کاری میکردم خوب نمی‌شدم بگیر از روغن زیتون و میوه دارای ویتامین برگ سنا خرما بعدش رفتم اعطاری یه دارویی مثل شیره خرما بود اونو یک قاشق خوردم گفت بعدش آب داغ رو شکمت بریز بعد شلنگ آبو جوری بگیر که تو روده ات بره بعد از کلی بدبختی دفع کردم بهتر بری اعطاری 

برگ ثناخوردی یادمکرده اش رو صبح ناشنا۱قاشق برگ پدرشده روبخور بعدچای بخور تاظهربازمیشه

دمشده ساعت ۱۲ شب خوردم اثر نکرد صبح ۵ صبح خوردم ساعت ۱۲ ظهر اثر کرد یعنی  شل شد ولی خارج نمیشد انگار بدنم اصلا راهی واسه خروج نداشته باشه 

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
2706