1874
2106

ماشالا امشب همه باردارن😍

پیج اینستاگرامم فالو شه: anataset 🛍  مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻من پر از اشتباهم، آدم خوبی نیستم، نسبت به خیلیهاتون سنم بیشتره، شاید تو بعضی چیزا تجربه م بیشتر باشه اما هیچ ادعایی ندارم. تجربه ی زندگی مشترک ندارم، بنابراین خیلی از نظراتم از روی احساس صرف یا منطق صرف هست، پس قطعا نمیشه روشون تکیه کرد. من معصوم نیستم🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو 🥀 درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
2050

مثبته😍

خدایا ❤️به فکرمان..........منطق🌹به قلبمان..........آرامش🌹به روحمان..........پاکی🌹به وجودمان..........آزادی🌹به دست هایمان..........قدرت🌹به چشمهایمان..........زلالی🌹به زندگیمان..........عشق🌹به دوستمان.......... تعهد 🌹 و به تعهدمان.......... صداقت عطا کن❤️❤️❤️

وای عزیزم مبارکه 

خداروشکر 

برا ما هم دعا کن 

چند وقت اقدامی ؟مشکلی نداشتی ؟

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                 میشه برا سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستی                        

مبارکه بارداری😍

Nᴇᴠᴇʀ﹐ɴᴏᴛʜɪɴɢ،  ғʀᴏᴍ ɴᴏ ᴏɴᴇ﹐ɪᴛ ɪs ɴᴏᴛ ɪᴍᴘᴏssɪʙʟᴇ !                                                                                                                                                                چیزی ک نکشتت قوی ترت میکنه .                                                                                                              https://harfeto.timefriend.net/16284301984451      چالش حرف ناشناس ...🧡💫
وای عزیزم مبارکه  خداروشکر  برا ما هم دعا کن  چند وقت اقدامی ؟مشکلی نداشتی ؟

مرسی عزیزدلم دوماه اقدام بودم رفتم دکتر شوهرم مشکلی نداش دکتر بهم دارو داد منم که دیگه فردا موعدمه امروز همشش خواب بودم تست زدم هاله انداخت 

2129