2733
2734
عنوان

از هیچ کس شانس نیاوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 7483 بازدید | 89 پست
باز شکر یاد خوبیاش میفتی این که یه خوبی نکرد برا من فکرشو بکن کوچیک بودم سر ناهار واسه همه انگر می ...

عزیزم اون بیماره اگه سالم بود که اینکارا رو نمیکرد .ادم سالم و درستکار بین بچه هاش فرق نمیداره .تو هم برای ارامش روح و روانت بیخیالش شو.

خدا کنه خوشبخت بشی عزیزم از ته دل دعات کردم

ممنونم عزیزم..حرفاتو خوندم خیلی ناراحت شدم..

خیلی متاسفم برات..

بی کسیو بی پولی خیلی بده..ایشالا  دست خدا برسه تو زندگیت

ازاین مشکلات دربیای..

مشکل تو فقط با پول حل میشه..پول ک داشاه باشی دیگه یاد مادرت نمیفتی ک بخوای غصشو بخوره..

اگه نماز میخونی صبحا بعد نماز صبح قبل طلوع افتاب سوره طه بخون..خیییلی خوبه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خوبه شخصیت خودتو حفظ کن باور کن من خودم یه زن ببینم زایمان کرده حتی غریبه اگه تنها باشه کمکش میک ...

موقع زایمانم چون زودرس بود

بخش مادرا بودم 

یه زنه زائو با مادرش اومده بود یه ماه مونده بودن اوتجا 

مادرش یه روز کار داشت بهد یه ماه رفت خونشون 

زنه بخاطر دوری مادرش تب کرد حالش اون شب بد شد زنگ زدن مادرش اومد 

اونو دیدم یه نگه به خودم انداختم😞😞😞

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
برای دل اون هزاران نفر بمیرم😭😭💔💔 اون دنیا فقط موندم چه جور خدا میخواد تو رومون نگاه کنه با این ...

فقط همینو بدون که از عمیقترین نقطه احساسم احساست رو درک میکنم ‌.این روزها هم میگذره .این تقدیرمون بوده  .اما از این به بعد سعی کن زندگیتو بهتر کنی.

2731

مامانا نظرشون میاد پسراشون شاه هستن من داداشم تازه هشت ماهش هست از منه بدبخت که هرروز تو خونه کار میکنم و هرکاری که میگن انجام میدم بیشتر دوستش داره 

نمیدونن موقعی‌که نیاز دارن بهمون فقط ما دختراییم که کاراشونو انجام میدیم

طبیعیه گلم 

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍

کثافت به بچم یاد میده بابا مامانتو محل نده 

بچمو یه دقیقه نمیتونم پیشش تنها بزارم آزار میده بچمو 

یه بار بهش گفته بود بیا ۴ دستو پا زمین بمون بعد پاشو گذاشته بود رو کمر بچم بعد عین دیوانه ها میخندید

یه بار چسب نواری به دخترم داد بهش میگفت بزن به موهای پات 

بعد بچم میخواست چسبو بکنه دردش می اومد گریه میکرد این میخندید 

یه بار بهش گفت سوزنو باید بوس کرد

یعنی فقط میخوام نه بمیره نه بمونه کثافت آشغال لجن

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
عزیزم اون بیماره اگه سالم بود که اینکارا رو نمیکرد .ادم سالم و درستکار بین بچه هاش فرق نمیداره .تو ه ...

چرا سر پسراش بیمار نیست

استارتر فقط اومدم تاپیکت که بهت بگم تو تنها نیستی .هزاران هزار نفر مثل تو هستن .

من اتفاقی  تاپیک کاربر کیمیا رودیدم اسمش دختران اسیب دیده از مادر هست صدونود صفحه رو تو چهارروز خوندم و شاااااااخ دراوردم شاخ بلند!!!از بس مادر هیولا و روانی توتاپیک دیدم همش میگفتم دخترای اینا ممکنه فامیل همسایه همکار دوست و هرکسی باشن چقدر غم تودلشون هست و کسی باخبر نمیشه یه مادرای شکنجه گری که انگار دارن از بچه هوو انتقام میگیرن!!

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
2740
من اتفاقی  تاپیک کاربر کیمیا رودیدم اسمش دختران اسیب دیده از مادر هست صدونود صفحه رو تو چهارروز ...

بله عزیزم درسته .بعضی مادرا حتی اگر بد هم نباشن مشکل روانی نمیذاره که با بچه هاشون رابطه خوبی داشته باشن و این باعث اسیب دیدن بچه ها میشه.

وای خداا..بخداا این خدا شیطانه.. اصا اینا رو گفتی موهای تنم سیخ شد😨😨

حالا ببین این الان از من میترسه هاااا 

میدونه به دخترم چپ نگاه کنه کشتمش باز اینجوری میکنه ببین با من که بی کس بودم و کسی پناه هم نبود چه میکرد

یه بار بخاطر دخترم گرفتم زدمش

بچمو الکی گریه آورده بود مشتایی بهش میزدم که از حرص این همه سال اگه به یه آدم معمولی میردم مرده بود 

ولی این جون سگ تر از این حرفاست حیوان

استارتر عزیز خیلی با خوندن تاپیکت ناراحت شدم بغضم انگار منتظر بهونه بود گریه کردم با سطر سطر نوشته هات.عزیزم اما یه چیزی بگم عوضش به قول خودت وقتی محتاجت بشن یا بمیرن هیچ فرقی تو حال دلت ایجاد نمیشه چون خوبی ازشون ندیدی.باور کن خوش شانسی..پدری داشتم که همه زندگیشو پای ما ریخت اونقدر بزرگ و مهربان که نمیزاشت حتی یه ذره ناراحت بشم با رفتنش داغی تو دلم گذاشته که هیچ چیز تو دنیا ارومم نمیکنه..دارم دق میکنم تو غربت از نبودش و فکر میکنم کاش اونقدر بد بود تا میتونستم از یاد ببرمش ولی اونقدر فرشته بود که انگار با رفتنش قلب و روح منم مرده..زندگیتو بکن عزیزم و برای خودت و دخترت و شوهرت شاد باش و لذت ببر..زندگی خیلی کوتاهه شاید پنجاه سال دیگه هیچ کداممون زنده نباشیم...مادرت متاسفانه زن خوبی نیست ولی در عوض باعث شده وقتی بمیره شما دچار افسرگی و غم نشی باور کن زندگی ادم جهنم میشه خواهرانه بهت میگم....

استارتر عزیز خیلی با خوندن تاپیکت ناراحت شدم بغضم انگار منتظر بهونه بود گریه کردم با سطر سطر نوشته ه ...

خدا روح پدرتو شاد کنه عزیزم 💔جاش تو بهشت باشه

ولییی اینا روح منو کشتن من هیچ وقت زندگی نکردم 

از همون کوچیکی که میدونی دختر بچه چقدر احتیاج به مراقبت داره ولی من همش ول بودم بارها نزدیک بود بهم سو استفاده بشه هرشب با گریه میخوابیدم از مقایسه خودم با بچه های دیگه که شاد بودن 

تا الاان که دیگه نگم از ستمشون 

الان جوری شدم خیلی رو بچم حساسم حتا اگه یه شکلات بخوام بخورم عذاب وجدان میگیرم میگم کاش اینو میدادم دخترم 

خلاصه که هیجی پدر مادر خوب نمیشه 

خدا هر کی رو دوست داره پدر مادر خوب بهش میده💔

2706