2733
2734
عنوان

از هیچ کس شانس نیاوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 7473 بازدید | 89 پست
خدا روح پدرتو شاد کنه عزیزم 💔جاش تو بهشت باشه ولییی اینا روح منو کشتن من هیچ وقت زندگی نکردم  ...

ممنونم عزیزم.منم روحم چند ماهه که با رفتن پدرم مرده.یه زنده متحرکم که فقط ارزوی مرگ دارم.خدا بهت صبر بده و انشالله سایه عشقت همیشه بالا سر دخترت باشه.

سلام عزیزم منو ببخش چندوقت پیشا همش تاپیک میزدی پشت هم دعات کنن من بهت گفتم شاید ماروگیر اوردی.بس که اینجامجازیه راست و دروغا معلوم نیست. دعا میکنم انشالله مشکلاتت حل بشن

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای دل اون هزاران نفر بمیرم😭😭💔💔 اون دنیا فقط موندم چه جور خدا میخواد تو رومون نگاه کنه با این ...

عزیزم خدا خوب بلده خدایی کنه تو نگران خدا نباش.

اون دنیا جوری جبران می‌کنه که میگی کاش مادرم بدتر از این باهام رفتار میکرد.

این حرف واقعا در شأن خدا نیست دیگه نگو

2728
بمیرم منم از مادرم‌متنفرم‌خیلی ازش بدم‌میاد از بابام همینطور. کارکی کردن شدم یه ادم افسرده یه ذره ان ...

😢😢😭 منم بخاطر فرار از اونجا ازدواج کردم بدبخت شدم یعنی بدبخت تر چون از اول بدبخت بودم

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

عزیز دلم ......

از رحمت خدع تاامبد نباش  دست ب زانوت بگیر و بلند شو  میتونی از اورژانس اجتماعی 123 و مشاور رایگان تلفنی 1480 کمک بگیری . .

بسپار یه کار خونگی راحت برات پیدا کنن   سرت گرم باشه و درآمد داشته باشی . 

دخترت هم انشاالله درمان میشه  . تشنج قابل درماندرمان 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2738
نه خیلی شدید ولی یکم  بهشون تو جامعه میگن ساده پخمه

خدا حفظش کنه این ادمای به قول مردم ساده و پخمه از بقیه قلب پاکتر و اخرت ابادتری دارن چون اهل دوز و کلک و بدخواهی بر دیگرون نیستن

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه

از هردست بدی از همون دست پس میگیری

مادرشماهم جواب این ظلمشو میده تو همین دنیا

من یک زن قوی هستم.زندگی من رو از یه دختر حساس و زود رنج تبدیل به یه زن قوی کرد.من خام بودم پخته شدم اماسوخته نشدم.💪💪💪💪💪
از هردست بدی از همون دست پس میگیری مادرشماهم جواب این ظلمشو میده تو همین دنیا

درسته ولی برای منی که زندگیم نابود شده هیچ فرقی نمیکنه دیگه

این زندگیه من دارم

سگم بهتر از من زندگی میکنه

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
درسته ولی برای منی که زندگیم نابود شده هیچ فرقی نمیکنه دیگه این زندگیه من دارم سگم بهتر از من زندگ ...

میدونم عزیزم درکت میکنم شماکاملا حق داری

اماصبورباش ان شاالله خدانگاهی به دلت میندازه

من یک زن قوی هستم.زندگی من رو از یه دختر حساس و زود رنج تبدیل به یه زن قوی کرد.من خام بودم پخته شدم اماسوخته نشدم.💪💪💪💪💪
درسته ولی برای منی که زندگیم نابود شده هیچ فرقی نمیکنه دیگه این زندگیه من دارم سگم بهتر از من زندگ ...

تلنگر#  

یکی بود مادرش فوت کرد ۱۸ روز بعد به دنیا اومدنش بعد۲ سال  پدرش زن گرفت زن بچه رو میزد باورت میشه تو ۴ سالگیش تیک عصبی گرفته بود

جای کبودی رو همه بدنش بود

هیج کسی رو هم نداشت نداشت

بچه ۴ ساله تو خونه کارای زنه رو میکرد 

به چشم خودم دیدم که بچه خود زنه قاشق پرت کرد رو زمین زنه به این گفت برو بیار ببر بشورش😞

اما امام زمان (ع) هواش و داشت مثل معجزه اوردش خونه مادر و پدر بزرگ مادریش پدرش تو این ۷سالی که خونه اونا بود خدا شاهده اگر دروغ بگم یه قرون خرجش نکرد برای خودش و زنه گوشی آیفون خریدن برای کلاس این بچه یه تبلت قدیمی برند ccit با اندروید ۲ بچه به سختی کلاساش شرکت میکرد که اونم اگر دست خودش بود نمیداد به خاطر حرف مردم داد 

اگر دروغ گفته باشم 

اما چون به امام زمان توسل کرد خدا راه جلو پاش گشود خود امام زمان میگه لحظه ای نیست که ما از یاد شما غافل بشیم 

اما شما مارا به اندازه آب خوردنی نمی خواهید .

شاید مادر نسبی ات خوب نبوده باشه 

اما ما شیعه ها یه مادر واقعی داریم که حضرت فاطمه زهرا (س) هست.

و ایشون هیچ بدی در حق ما نکردن که هیچ ما از یاد بردیمشون😞😞😞😞😞😞 

عشق فقط یک کلام               ♡مهدی علیه السلام         و بدانید که تا زنده ام و جان دارم، به خدای علی و  فاطمه ایمان دارم.شیعه رافضی ام از سه نفر بیزارم، کور خواندید که دست از سرشان بردارم علوی ام سر ناموس خدا حساسم، من مرید پسر حضرت حق عباسم♡تا شاد شود محسن زهرا هر دم ،لعنت به ابابکر و عمر میگویم اگر تو تایپیکاتون منو میخواهید مسخره کنید  راحت باشید و فکر کنید چقدر خفنید اما خدا جای حق نشسته‌اره ما دیوونه هستیم بیخیال این زمونه.  یع‌دوستعم‌نداریعم‌کع‌اگر تعلیق شدیعم،بودونبعودمون فرقعی داشتع باشع.تو تایپیکای مذهبی تگم کنید  میام با زحمت با دلیل و منبع قانشون کنم بعد بگن من قبول ندارم 
تلنگر#   یکی بود مادرش فوت کرد ۱۸ روز بعد به دنیا اومدنش بعد۲ سال  پدرش زن گرفت زن بچه ر ...

😔😔😔😔

استارتر یه چیزی میگم ناراحت نشی اما شاید اصلا اون مادر واقعیت نباشه آخه کدوم مادری دلش میاد اینجوری کنه با بچش حالا اگه با همه بچه هاش اینجوری بود یه چیزی اما واقعا خیلی عجیبه... حیف اسم مادر که روی اینطور ادمای بی فکری بزارن:/  

2706