2737
2739
عنوان

می خوام واسه کنکور بخونم🙁ولی کمک می خوام

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 72 پست
شما چه رشته ای هستین؟؟؟کنکوری هستین؟؟؟

دبیرستانم تجربی بودم الان دندان پزشکی میخونم

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه به منم کمک کنید درخواست دوستی دادم

چشم عزیزم فقط کمبود وقت دارم ولی در اسرع وقت قول میدم بیام بخونم پیاماهارو

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2728
 خداکنم ‌کنم بتونم کم نیارم  مرسی عزیزدلم

انشالله به خداتوکل کن باورکن هواتو داره♥️

مرسی عزیزم ❤ درخواست دوستی دادم قبول کنی ممنون میشم

چشم❤

2738
دبیرستانم تجربی بودم الان دندان پزشکی میخونم

من دهمو تموم کردم امسال مهرماه میرم یازدهم ولی چون غیرحضوری شد راستش کم کاری کردم و نخوندم رشتم انسانیه میخوام این تابستون بخونم دهمو تا یازدهم دیگه مشکلی پیش نیاد ولی نمیدونم از کجا شروع کنم چی بخونم چطوری بخونم اصلا 

بهم میگن برنامه ریزی کن ولی نمیدونم چطوری انجامش بدم رفتم مشاور بگیرم خیلی گرونه قیمتاش ممنون میشم راهتماییم کنید من چیکار کنم بخدا ثواب داره😓

درسته عزیزم زیست اصلا نخوندم

زیست خیلی مهمه توی تجربی هدفت چیه گلم

من دهمو تموم کردم امسال مهرماه میرم یازدهم ولی چون غیرحضوری شد راستش کم کاری کردم و نخوندم رشتم انسا ...

عزیزدلم من درخدمتم اصلا برام افتخاره که بهتون کمک کنم عزیزم شما انسانی اما من سعی میکنم درحدی که بتونم انشالله کمکتون کنم گلم اول کتاب های درسیتو برا هر درس کامل بخون هرروز دوتا اختصاصی سه تا عمومی بخون عمومی روز بعدش براش تست بزن اما اختصاصی همون روز آموزشی بزن در بازه بعدی براش زمان دار کار کن هر روز ادبیات حتما بخون درخواست دوستی بده اگه خواستی گلم توضیح بیشتری بدم

زیست خیلی مهمه توی تجربی هدفت چیه گلم

عزیزم  خیلی دلم می خواد بهداشتی مامایی چیزی بیارم که بتونم باهاش برم تو مراکز بهداشت و درمانگاهی جایی 

کلا به کادر درمان خیلی علاقه دارم

دوستای گلم من الان سرم شلوغه ولی انشالله تا ۲۰روز دیگه اگه خواستی یه گروه تلگرامی بزنم سوالاتتون بپرسین البته اگه میخواین درضمن من هیچ هزینه ایی نمیخوام اگه زیاد باشین خواهرمم داروسازی میخونه میتونم از ایشونم کمک بگیریم

2706