2703
2553

می خوام تازه شروع کنم به خوندن واسه کنکور تجربی ۱۴۰۱ 

میشه بیاین کمک، از چه کتابایی شروع کنم 

چون رشته دبیرستانم کامپیوتر بوده یکی از دوستام میگه شانسی نداری ،

ولی می خوام سخت شروع کنم به خوندن ولی نمیدونم چجوری به کمک احتیاج دارم🤕چه کتابایی بگیرم بخونم

عزیز دلم من در خدمتم🧡

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین کاری میکنی اینه که دور اون دوستتو تا یه سال خط بکش تا حرفاش نا امیدت نکنه بعد یه سال شیرینی بگیر ببر براش خبر قبولیتو بده

از یه مشاور کمک بگیر منابع خوبی رو بهت معرفی میکنه

2456
نمیدونم چرا اسم کنکور میاد حالم بد میشه کتابای مهرو ماه موج ازمون خیلی سبز گاج بگیر بخون

منم والا حالم بهم میخوره ولی چکنم مجبورم دیگه

عزیزم کتابای مدرسه رو نیاز نیست بخونم؟

عزیزم وقتی هدف داری میتونی بخونی به حرفه بقیه گوش نکن یه برنامه بنویس به اندازه توان خودت بخون نگرانم نباش کتاب های شب امتحان خیلی سبز خوبه خلاصه وار نوشته شده بهت کمک می‌کنه موفق باشی منم برات دعا میکنم⁦❤️⁩

منم والا حالم بهم میخوره ولی چکنم مجبورم دیگه عزیزم کتابای مدرسه رو نیاز نیست بخونم؟

اشکال نداره همه این دوره رو دارن میگذره.چرا بعضیارو بخون

مثاا زیست حتما اول کتابو بخون یا درسنامه شیمی

ولی ریاضی و فیزیک برو سراغ کتاب کمک درسی

عمومی هم دینی کتاب بخون ادبیات نشر الگو کتابای کوچولو داره واسه هر قسمت بگیر زبان و عربیم کتاب کار

2714

اول با توکل به خدا کتاب درسی هارو باید کامل خط به خط بلد باشی بعدش با تو جه به سطحتت تست بزنی بنظر من از کتاب های خیلی سبز شروع کن عزیزم اگه میخوای درخواست دوستی بده کامل توضیح بدم اشکالیم داشتی خوشحال میشم کمکی کنم دوست عزیزم🌹

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
عزیزم من تازه می خوام شروع کنم ولی گیچم اگه میشه راجب این که از چه کتابایی شروع کنم بهم بگی  

عزیزم من نمیدونم درچه سطحی‌ هستین مثلا شما اصلا زیست فک نکنم خونده باشین به همین دلیل فعلا با خیلی سبز شروع کن اگه سخت بود منابع دیگه ایی میگم 

2706