2737
2734
عنوان

می خوام واسه کنکور بخونم🙁ولی کمک می خوام

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم  خیلی دلم می خواد بهداشتی مامایی چیزی بیارم که بتونم باهاش برم تو مراکز بهداشت و درمانگاه ...

عزیزم برا مامایی و اینا خوب درصد های خیلی تاپی نمیخواد بنظرم انشالله میشه اورد سخت نیس البته سخته اما نه به سختیه پزشکی خب فک کنم زیست ۵۰کافی باشه بازم میگم مفصله

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2731
2740
مرسی مهربونم🌹اگه گروه بزنیم که خیلی خوبه لطف میکنی

انشالله فقط الان خودمم سرم شلوغه متاسفانه انشالله نهایت ۲۰ ۱۵ روز دیگه تاپیک میزنم هرکسی خواست میاد عضو گروه میکنمش شمام حتما صدا میکنم عزیزم

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
ممنون میشم منم صدا کنی مرسی❤❤❤❤

چشم عزیزم

عزیزم برا مامایی و اینا خوب درصد های خیلی تاپی نمیخواد بنظرم انشالله میشه اورد سخت نیس البته سخته ام ...

امیدوارم کردی عزیزم 

فقط میدونم اگه رو درس خوندن بیفتم دیگه چشمم جز درس چیز دیگه نمیبینه ولی بدیش اینه که حفظیاتیم خیلی بهتره تا‌.‌. 

دوستای گلم هرکی میخواد درخواست دوستی بده من شرمنده نشم یه وقت اسمشونو فراموش کنم

مرسی🙏💜

امیدوارم کردی عزیزم  فقط میدونم اگه رو درس خوندن بیفتم دیگه چشمم جز درس چیز دیگه نمیبینه ولی ب ...

انشالله رو نقاط قوت کار میکنیم 🌹

2706