2737
2739
عنوان

می خوام واسه کنکور بخونم🙁ولی کمک می خوام

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشاور واینا داری؟! برنامه ریزی درس میخونی یان؟!!

مشاور که نه ولی با یه رتبه برتر به صورت تصادفی صحبت کردم یکم راهنماییم کرد که تابستون چکار کنم. البته اگر بشه از اول مهر هم دوباره از یکی میرسم چکار کنم. تروخدا برام دعا کن

Army_forever💜
خیلی ممنونم از پاسختون شرمنده یه سئوال دیگه اینکه اگه یکی سال ۱۴۰۲ کنکور داشته باشه همون سال ۱۴۰۲بر ...

نه شما کنکور دوم رو زمانی میدی که توی کنکور بار اولم نتیجه دلخواهتون رو نگرفتین و رشته مورد علاقتون رو قبول نشدین خدایی نکرده 

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2740
مشاور که نه ولی با یه رتبه برتر به صورت تصادفی صحبت کردم یکم راهنماییم کرد که تابستون چکار کنم. البت ...

میشه بگین چی گفت لطفا اگه میشه بگین منم میخوام بخونم تابستون ولی هیچ چی نمیدونم🙏🙏🙏🙏🙏

عزیزم کمک خواستم بهم گاهی کمک میکنی

چشم گلم

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم