2737
2734
لابد توام انقد بد میگردی که همه بت گیر میدن تو مشکل از خودته روان خودت خرابه بنظرم حتما باید رو طرز ...

من کاملا گفتم منظورم با کیا هست و جمع نبستم شما یا سواد خوندن نداری یا مغز برای فهمیدن

زرتشت شاخه ای از دین یهوده؟؟؟؟ 😂😂😂😂 یه چیزی هست به نام گوگل لطفا ازش استفاده کن 

شما مفهوم اولوالعزم رو بدونی حله نیاز به گوگل نیست 

گوگل از کتاب های منبع معتبر تر نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما مفهوم اولوالعزم رو بدونی حله نیاز به گوگل نیست  گوگل از کتاب های منبع معتبر تر نیست

ببخشید تمام جهان باید پیرو ۵ پیامبر الولعزم باشن؟

چون ایرانیا زرتشتی بودن پس حتما جزو یکی از این دیناست

اونوقت سوال بودا که دین اکثر چین و کره و ژاپنه  جزو کدوم این دینا میشه؟ آها احتمالا شاخه ای از دین عیسی مسیحه😑👌😂

2731
با عرض احترام برای شما و عموتون من اصلا این حرفا رو قبول ندارم ک اون دنیا ب خاطر ی تیکه مو دارمون می ...

شما درست میگی به این شدت ان شاالله که نیست ماکه خبر نداریم.ولی خدایی اینو میدونیم که خدای مهربون از ماخواسته حجابمونو رعایت کنیم بی انصافیه به حرفش گوش ندیم!!

کانال فروشگاهی ترافل در ایتا و سروش و روبینو @traffel    کیک و شیرینی سالم   ..درصورت درخواست حتی برای بچه هایی که آلرژی به پروتئین گاوی دارند.
عزیزم هر دوره ای یه جوری بوده .. مثلا اون موقع حجاب خانما طوری بوده که روسریشونو از پشت میبستن و همه ...

نه من دقیقا منظورم بعد از نزول ایه بود چون بعد از نزول ایه هم چادر نبوده دوران پیامبرکه شما میگین چادر حجاب کامله پس لابد زمان پیامبر حجاب کامل نبوده با این حرف شما 

ما از آنان که تسلایشان می دادیم غمگین تر بودیم ...
ببخشید تمام جهان باید پیرو ۵ پیامبر الولعزم باشن؟ چون ایرانیا زرتشتی بودن پس حتما جزو یکی از این دی ...

اگه دین الهی باشه بله همه دنیا تابع این 5 پیامبره خصوصاً ایران که همیشه کانون توجهات بود 

ضمناً تاریخچه منشور حقوق بشر رو ببینید 

خود اوستا رو مطالعه کنید

چین و… هم همینطور همه دنیا از پیامبران و نمایندگان اونها وجود داشتند 

2740
شما درست میگی به این شدت ان شاالله که نیست ماکه خبر نداریم.ولی خدایی اینو میدونیم که خدای مهربون از ...

خواسته حجابو رعایت کنیم و حدودشو هم تعیین کرده.ولی تو قرآن اصلا اسمی از چادر نیست و فقط حدود حجاب تعیین شده.ولی به همون خدا قسم درست نیست انقد روایت و احادیث جعلی  در مورد اون دنیا و جهنم میسازن و منتشر میکنن و ب خدا و قرآن نسبت میدن.یادمون باشه نسبت دادن حدیث و روایتی ک در قرآن نیومده و از زبان پیامبر نیست ب اونا خودش گناه کبیره هست 

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
نه من دقیقا منظورم بعد از نزول ایه بود چون بعد از نزول ایه هم چادر نبوده دوران پیامبرکه شما میگین چا ...

بله گلم .. حتما که حجاب با چادر نیس ممکنه یکی با مانتو روسری حجابش کامل باشه ..دین اینو  میگه که حجاب باید کامل باشه .. حالا یا با چادر یا بدون چادر... ولی... به نظرت چرابیشتر شهدا انقدرداخل وصیت نامشون تاکیید خاص به نگه داشتن چادر داشتن ؟؟؟؟

من یه موقع هایی چادر سرم‌می کنم‌یه موقع هایی مانتو کلا هرچی که اون لحظه به شرایط جایی که دارم‌میرم بیاد می پوشم. مثلا وقت توی یه منطقه کارگرنشین و صنعتی که یه دونه زن هم پیدا نمیشه میرم چادر می پوشم راحت باشم و نگام‌نکنن ولی مهمونی و دورهمی و یا ماشین که میرم مانتوهای شاد و رنگی می پوشم. 

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
نه من دقیقا منظورم بعد از نزول ایه بود چون بعد از نزول ایه هم چادر نبوده دوران پیامبرکه شما میگین چا ...

عزیزم چادر لفظ فارسیه تو عرب از عبا استفاده می شده و گاهی تعبیر ِازار اومده چیزی شبیه چادر عبایی امروزی قرآن فقط حد و حدود رو مشخص کرده 

خطبه فدکیه رو مطالعه کنید دقیقاً به پوشش حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها اشاره کرده

بله گلم .. حتما که حجاب با چادر نیس ممکنه یکی با مانتو روسری حجابش کامل باشه ..دین اینو  میگه ک ...

احتمالا تحت تاثیر حرفای اون دوران چون قبل ازانقلاب حجاب اجباری نبود بعد اجباری شد و خب اون دوران به نظر یه دستاورد بود که باید حفظ شه تاکید بود روش

البته من عکسای چادریای قبل انقلاب دیدم تو دهه چهل خانوم با چادر گلگلی تو خیابون بچه در دست زیر چادر بلوز دامن گردنشم یه کم معلوم انقدر سفت و سخت نبوده عموما شما حتی فیلمای اوایل انقلاب رو نگاه کنی انقدر حجاب بازیگرا سفت و سخت نبوده گردنشون کاملا معلوم بوده هرچی گذشت معیارای حجاب سفت و سخت تر شد البته من دارم ایرانو میگم

ما از آنان که تسلایشان می دادیم غمگین تر بودیم ...

من عزیزم

۷ ۸ سالی مانتویی بودم ولی حجابمم رعایت میکردم

الان که چادری هستم واقعا بدون کلیشه و شعار احساس امینت بیشتری میکنم و خیالم راحته از اینکه چادر دارم... 

انقدر وابستش شدم و احساس خانوم تر بودن باهاش میکنم که دوست ندارم یک لحظه هم کنار بزارمش

2706