2737
2739

چادر عشششقه .. من تو خونه جلووهمسرم هر تیپی که دلم میخواد میزنم . همه لباس خونگیام سته و اون حس شیک پوشیدنمو تو خونه ارضا میکنم .. بیرون ک میرم هم یه چادر مدل جده میپوشم متین و باوقار و با حجاب و خانوووووم  .. ولی کسی تیپمو تو خونه ببینه اصلا باور نمیکنه بیرون چادری ام .. چادر رو واقعاااا قلبا دوست دارم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چادریم تو شهر مشهد هستیم ...ولی وقتی میرم بیرون مث کوه و گردش چادرم تو ماشین میزارم ولی سرم نمیکن ...

نه من قبول ندارم. خیلی جاها چادر نیاز نیست. از این سیاه و سفید کردن ها هم خوشم نمیاد که یا چادری یا مانتویی. با توجه به شرایط و آدم های اون محیط یه جا تشخیص میدی چادر بزنی و یه جا مانتو

2728
شما برید ایات قران رو باز کنید ببینید در مورد حجاب چی نوشته  از خمر حرف زده که منظور ازون یه ر ...

خمر الزاما چادر نیست میتونه ی روسری قواره دار باشه.درسته عذاب الهی هست ولی ب نظرت عدالت خدا زیر سوال نمیره ک مثلا کسی ب خاطر اینکه ی تیکه موهاش پیدا بوده ب قعر جهنم بره؟ب نظر من این حرفا  خاطر ادمو مکدر میکنه ب جای اینکه ادمو ترغیب کنه.کسی ک میخواد دستور خدا رو دقیق انجام بده باید با رضایت قلبی و عشق اینکارو انجام بده ن ترس از جهنم.من بازم میگم خدای من مهربونه عادله.من ب رحمت و بخشش خدا خیلی بیشتر از این حرفا  امید دارم.

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
هیچ کس تو هیچ جامعه ای حق نداره و مجبوره که جرم و جنایت مرتکب نشه هرچند مختاره و با اختیار خودش کار ...

اسم ببر ببینم کجای دنیا ب جز ایران انتخاب پوشش جرم و جنایت محسوب میشه؟ نمردیم و معنی جرم و جنایتم فهمیدیم 😏

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2738