2733
2739

خوشگلای من گول پوشش خانماتوی شبکه های خارجی رونخورید..یکی ازاقوام مامانم رفته بودامریکاازش پرسیدن اونجاحال میکنی واسه خودتا..گفته بوداینجااصلااونجوری که به شماهانشون میدن نیست..جزبرای مهمونی اکثراتوی خیابون بدون ارایش باتیشرت وشلوارای خیلی عادی..امامتاسفانه پوشش ماشده عین فیلمای اونا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه معنای اولوالعزم رو بدونید این پیام رو نمی فرستادید پیامبر اولوالعزم یعنی پیامبر صاحب شریعت مستق ...

خب منم همینو گفتم دیگه همه پیامبرا همه اون ۱۲۴۰۰۰ پیامبری که واسه هدایت بشر انتخاب شدند یه چیزو تبلیغ کردن و فرقی با هم نداشتن

به هیچ وجه منم قصد جسارت و توهین به شما رو نداشتم💫🌹

2728
عزیزم یک در میلیون پیش میاد کسی دیگه چادر بپوشه ، مثل اینکه احکام دین عوض شده ما خبر نداریم میگن اون ...

درسته واقعاذات حرف اولومیزنه اماواقعاپوشش بی تاثیرنیست..چادرسرکردنم یه انقلاب درونیه که ممکنه بایه جرقه ای توی ذهن ایجادبشه پس چادری شدن یک درمیلیون نیس فداجان

اینا چیزای ثبت شدس اصلا من قبل از اینکه اینو ببینم گفتم بعد اینکه شما جواب دادین رفتم گوگلو نگا کردم ...

متاسفانه اگه چیزی رو اسراییل اراده کنه هیچ سایتی حق نداره خلافش بنویسه والا محکوم به تعطیلی هست شاید ایرانی ها بتونن موقت مطلبی رو بگن ولی دوام نخواهد داشت خصوصاً ویکی پدیا

پس وجودش تو این سایت یعنی چنین اراده ای نیست

البته قدمت ایران به بیش از 7 هزار سال قبل از میلاده ولی اثری از اون تمدن نیست جز امور محدود 

2740
اینجا که ننوشته کی بدنیا اومده فقط مکانو گفته لاقل من اینطوری متوجه شدم

نوشته ایشون از علمای اهل کتاب بود و در فلسطین بود و از شاگردان ارمیای نبی ارمیای نبی رو که می شناسید از انبیای بنی اسراییل هستند

درسته واقعاذات حرف اولومیزنه اماواقعاپوشش بی تاثیرنیست..چادرسرکردنم یه انقلاب درونیه که ممکنه بایه ج ...

موافقم

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
با عرض احترام برای شما و عموتون من اصلا این حرفا رو قبول ندارم ک اون دنیا ب خاطر ی تیکه مو دارمون می ...

شما برید ایات قران رو باز کنید ببینید در مورد حجاب چی نوشته 

از خمر حرف زده که منظور ازون یه روسری بسیار بزرگیه که تمام سینه و موهایه زن رو بپوشونع

باور کنید با کوچک نشان دادن گناه انسان راهایی گشیده میشه که فکرشم نمیکنه 

من به شخصه عذاب الهی رو توو خواب دیدم خیلی وحشتناک بود خیلی😔وقتی چشامو از خواب واکردم اشک از چشام جاری میشد  ،و خدا رو هزارن شکر که لطف و رحمتش نصیبم شد 

کلام خدا حق است 

در پناه حق

من از بچگی چادری بودم و هستم

سخت ترین و سنگین ترین و زیباترین نوع چادر، چادر ساده (ایرانی) هست

من همیشه چادر ساده میپوشم فقط برای محل کار چادر عربی سر میکنم

کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟
هیچ کس تو هیچ جامعه ای حق نداره و مجبوره که جرم و جنایت مرتکب نشه هرچند مختاره و با اختیار خودش کار ...

اه بگیر بکپ دیگ ور ور میکنی باشه بابا تو خوبی مغز مارو خوردی 

خداروشکر اعتقادات افکار پوسیده شما داره کمرنگ مبشه دیگه هم حرف مفت راجب زرتشت نزن بعدشم ایران جهان سومی تنها کشور عقب موندس ک تو اجتماعش حق انتخاب پوشش نداره میخوای فوش یده یا هر چی چون من ن جواب تورو میدم ن بقیه بدرود