2733
2734
عنوان

خانومای محترم در مورد مدرسه

344 بازدید | 26 پست

در مورد برگه های انتقال دانش اموزان اطلاعی دارین؟ پسرم پیش دبستانی هست من از کجا باید برگه انتقال تهیه کنم 

مدیر مهدکودکشون اصلا نمیدونست چی هست؟

کسی اطلاعی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خوب سوال منم همین بود دیگه

خب کی این حرف و بهت زده؟

حتما یه چیز. یگه منظورش بوده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

احتمالا برگه سنجش و بهداشت و برگه فارغ التحصیلی پیش دبستانی منظورش بوده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خب کی این حرف و بهت زده؟ حتما یه چیز. یگه منظورش بوده

خود مدرسه اون طرف ازم خواست 

یک مادری هم دیدم گفت مدارک انتقال اماده کردم پس کلمه باید همین باشه 

خواهرم هم گفت یکی از همکلاسی های دخترش میخواسته مهاجرت کنه مادره از مدیر مدرسه برگه انتقال گرفته 

من از مدیر مهد کودک پرسیدم اصلا نمیدونست چی هست 

تو سایتها هم هرچی میزنم یه نمونه پیدا نکردم ببینم چه شکلی هست اصلا

گفتم شاید کسی اینجا تو پروسه مهاجرت بوده می دونه

خود مدرسه اون طرف ازم خواست  یک مادری هم دیدم گفت مدارک انتقال اماده کردم پس کلمه باید همین با ...

عزیزم شما اطلاعات دقیق رو از اداره آموزش و پرورش محل خودتون بپرس،شوخی که نیست تا کشور دوم بری بعد متوجه بشی یه سری مدارک رو نبردی،از اداره کامل سوال کن،برو از قسمت آموزش ابتدایی یا کارگزینی اداره سوال کن

عزیزم شما اطلاعات دقیق رو از اداره آموزش و پرورش محل خودتون بپرس،شوخی که نیست تا کشور دوم بری بعد مت ...

بله احتمالا برای تاییدات مهر اموزش پرورش میخواد 

ولی گفتم ببینم کسی تجربه ای داره اصلا به من بگه این چی هست اونم برای بچه پیش دبستانی که مدرسه هم ثبت نام نشده

بله احتمالا برای تاییدات مهر اموزش پرورش میخواد  ولی گفتم ببینم کسی تجربه ای داره اصلا به من ب ...

نه منظورم اینه که از اداره سوال کنین که اصلا برای مهاجرت چی لازم هست،احتمالا چون پیش دبستانی رو اینجا خونده مدارک پیش‌دبستانی باید به کشور دوم انتقال داده بشه

اونجا مدرسه ایرانی ثبت نام میکنید یا مدارس خارجی؟

مدرسه اون طرف بود فکر کردم این طرف پیدا میکنم

مدرسه ی دولتی ببری،باید سند یا استیجارنامه ای که کد رهگیری داشته باشه، ببری 

مدرک تحصیلی خودت 

مدرک تحصیلی همسر  

کپی و اصل شناسنامه خودت و همسرت با کارت ملی 

کپی و اصل شناسنامه و کارت بهداشت بچه که واکسن 6سالگی زده بشه

6قطعه عکس بچه 

سنجش هم جوابشو اینترنتی میگیرن

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
2706