2733
2739
عنوان

درآمد کاشت ناخن

28245 بازدید | 37 پست

خانما اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا میخام برم کاشت ناخن یاد بگیرم میخاستم بدونم درآمدش خوبه درماه تقریبا چقدی درمیاره وارزش داره ک وقت بزارم وهزینه کنم ممنون میشم😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سه سال تو ارایشگاه بودم کار رنگ . ناخن همیشه مشتری داری حتی تو کرونا واسشون مهمه ناخناشون درامدتم بستگی بع کارت و سالنت داره کمه کم از ۱ تومن تا ۱۰۰ میلیون بستگی به خودت داره اگه میخوای یاد بگیری باید کمرهمتو ببندی یه سال یا کمتر یادگیری یکمم دستیار وایسی بعد فورا ی سالن معمولی شرو کنی 😉 

من سه سال تو ارایشگاه بودم کار رنگ . ناخن همیشه مشتری داری حتی تو کرونا واسشون مهمه ناخناشون درامدتم ...

ممنونم عزیزم من خیلی علاقه دارم ازطرفی هم دوسدارم ک درآمد داشته باشم ودستم توجیب خودم باشه شماچرا دیگه ادامه ندادی؟کار سختی نیست درسته؟

2738
منم میخام برم یاد بگیرم نمیدونم ذرامدش ماهانه چقدره ولی دوستم با کاشت ناخن مغازه تو جای خوب اجاره کر ...

ماهی دوتومن منطورته؟دوستت فقط کارناخن انجام میده؟منم یکی رو دیدم فقط کارناخن انجام میده مغازه اجاره کرده بنظرم درامدش خوبه

ممنونم عزیزم من خیلی علاقه دارم ازطرفی هم دوسدارم ک درآمد داشته باشم ودستم توجیب خودم باشه شماچرا دی ...

من گاهی‌مشتری میگیرم تو خونه . کرونا‌گند زددددددد میخواسم مستقل شم که نشد . ولی ادامه خواهم داد فعلا درس. کار رنگ که خیلی سخت بود😅دوسال دستیار بودم موقع برگشت به خونه گریهمیکررم ما میدوئییدیم اینور اونور سشوار بکش بشور اونور سالت دستیار ناخن و میدیدم که لباسای شیک بدون ترس از رنگی شدن نشستن رو صندلی دست‌مشتری و گرفتن لاک میزنن چقدرحسرت میخوردم😛 

ماهی دوتومن منطورته؟دوستت فقط کارناخن انجام میده؟منم یکی رو دیدم فقط کارناخن انجام میده مغازه اجاره ...

منظورم اینه اگه کارت خیلی بدم باشه بازم حداقل دوتومنو حتما درمیاری، دوست من تو خونه کار کرد پول جمع کرد وجای خوب مغازه اجاره کرد ماشین خرید مطمئناً در امدش خیلیه ولی اگه کاربلدم نباشی بازم حداقل رو دو تومن میشه حساب کرد البته نظر منه، نظرشما چیه؟

من گاهی‌مشتری میگیرم تو خونه . کرونا‌گند زددددددد میخواسم مستقل شم که نشد . ولی ادامه خواهم داد فعلا ...

واقعا اتفاقا تو فکر کار رنگم بودم ولی آره راست میگی بنظرم کار رنگ سخته وناخن راحتتره از همشون درسته؟ایشالا ک موفق باشی گلم توام واسه من دعاکن موفق بشم

منظورم اینه اگه کارت خیلی بدم باشه بازم حداقل دوتومنو حتما درمیاری، دوست من تو خونه کار کرد پول جمع ...

اره راست میگی واقعا من تصمیم قطعی مو گرفتم ک برم یاد بگیرم بنظرم توام حتما برو

2706