2752
2734
عنوان

درآمد کاشت ناخن

| مشاهده متن کامل بحث + 28310 بازدید | 37 پست
من سه سال تو ارایشگاه بودم کار رنگ . ناخن همیشه مشتری داری حتی تو کرونا واسشون مهمه ناخناشون درامدتم ...

سلام خسته نباشید من هم دوست دارم برم ناخن ینی با اینکه دست زیاده توش مشتری داره. البته میخام کارمن عالی باشه یکم ترسیدم 

مظلومه ک ظالم به وجود میاد    خانمها ب خودتون بد نکنید جلوی بت هایی ک ساختید چ مادر چ پدر چ مادرشوهر وایسی.اینا بی احترامی نیست اینا گرفتن حقه. آگاه کردن بقیه و ایجاد حریم خصوصی برای خودمون هست عزت نفس مهم ترین دارایی انسان هست   پول مهم هست اما اولویت نیست. پس بخاطر پول ازدواج نکنید چون 3 سال اولش خوبه بعد اخلاق طرف تغییر میکنه.    کتاب بخونید بیخودی ناز شوهر رو نکشید محبت بی جا نکنید  حرف مردم مهم نباشه حاضر جواب باشید و تمرین کنید ک بلد بشید  با فیلم دیدن   خدارو باور کنید هرکس تقاص کاراشو میده اگه بعد ی سال نده بعد 10 سال میده صبر خدا 40 ساله   زود از کوره درنرید. سیاست ب معنی بد بختی زن نیست   زن باسیاست   خودشو بخاطر هرکس عوض نمیکنه  خود شیرین نیست    حسودی کردن ینی قبول کردن بی عرضگی خود.  کسی خاست دستتون بندازه دستش بندازید تا یاد بگیره شوخی با شما یعنی چی   راز دل ب هیچکس نگید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچه ها من دو هفته ای هست کاشت ناخن کرده ام وخواهر شوهرم مرتب می گه مواد شیمیایش سرطان سینه میاره وخودشم تا بحال نکرده .واقعیت داره خیلی ترسیده ام چون کیست داشتم قبلا ونمونه برداری شدم وباز باید امسال برم سونو ومامو

2731

توی جامعه ما مطمئن باش ناخنکاری درامد خوبی داره 

من خودم ناخنکارم مربیم ریحانه زارعی بود 

خیلی خوب بهم اموزش داد خدا خیرش بده همیشه دعاش میکنم ،بخاطر اموزش عالیش من به درامدی رسیدم که هیچوقت فکرشم نمیکردم

پیجش اینه nailrz 

شمارشم اینه 09390969781 

توی جامعه ما مطمئن باش ناخنکاری درامد خیلی خوبی داره

من خودم ناخنکارم و پیش ریحانه زارعی آموزش دیدم

خیلی خوب بهم اموزش داد خدا خیرش بده همیشه دعاش میکنم.بخاطر اموزش عالیش من به درامدی رسیدم که هیچوقت فکرشم نمیکردم. حالا اگه سوالای بیشتری راجب ناخن داشتید از مربیم بپرسید بهتر راهنماییتون میکنه

پیجش اینه nailrz

شمارشم اینه 09390969781