2752
2734
عنوان

درآمد کاشت ناخن

| مشاهده متن کامل بحث + 28320 بازدید | 37 پست
اره راست میگی واقعا من تصمیم قطعی مو گرفتم ک برم یاد بگیرم بنظرم توام حتما برو

احتمال زیاد برم اما سوالایی هست که ذهنمو درگیر کرده مثلا اینکه بعد یادگیری مشتری چجوری گیربیاریم واینکه مشتری چجوری به یه تازه کار میتونه اعتماد کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمال زیاد برم اما سوالایی هست که ذهنمو درگیر کرده مثلا اینکه بعد یادگیری مشتری چجوری گیربیاریم وای ...

ببین خوب ی مدت باید وردست کارکنیم بعد رودست دوست واشنا خواهر ومادر تمرین کنیم بنظرم 😆

2731
اره راست میگی واقعا من تصمیم قطعی مو گرفتم ک برم یاد بگیرم بنظرم توام حتما برو

یا اینکه ارایشگاه یه وقت مشتری منو مخشو نزنه یا اینکه کجا برم واسه اموزش، اموزشگاه بهتر یاد میدن یا ارایشگاه و هزارتا سوال دیگه

اخه اکثرا بعدازظهر مشتری میاد،یه تازه کار بنظرت روزی یک مشتری کاشت و یک مشتری ترمیم میتونه داشته باش ...

اره وقتی راه افتادی کل‌فامیل میان‌پیشت دوستات الان دیگه همه کاشتن . 😊 اولش درامدت‌کمه که عادیه مشتریم کم‌داری ولی باید صبوری کنی تا‌کم‌کم‌بیان دوسال بعد اگه دلسوزانه کار‌کرده باشی‌میبینی‌کلی‌مشتری‌جمع‌کردی‌. وقتی اموزشت تکمیل شد میتونی میز اجاره کنی که به ساللن درصد ندی ولی اونم درمقابل مشتری واسه تو نمیفرسته

بستگی به خودت داره ولی اونی موفقه کع‌همیشه هست و‌مشتریارو سریع بُر میزنه 😊ارایشگاه کع بیای متوجع حر ...

ممنونم ازت عزیزم خیلی دلسوزانه راهنمایی کردی ایشالا هرچی ازخدامیخای بهت بده