2737
2739
عنوان

چند ساله که من اینجام و هنوز مامان نشدم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 80 پست
من هم به جمعتون اضافه شدم کارهایی که همه توی چندین سال انجام دادن من توی یکسال و نیم انجام دادم ولی بی نتیجه
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
عزیزم انشالله لطف خدا شامل حال همگیمون بشه
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله توی تمام اینکارها و عمل ها و ....انجام دادم فهمیدم که فقط خدا باید بخواد
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
سلام منم تنبلی دارم خیلی داغونم نزدیکه 4 ساله لاپرا هم کردم هنوز لایق مامان شدن نشدم خیلی دکم شکسته خدایا .......
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
2731
انشالله روزی برسه که هرکدوم ما بیاییم و تاپیک مامان شدنمون رو اینجا بزنیم ....
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .