2737
2734
ناامید نیستم ... دیگه با موضوع کنار اومدم . خیلیها چند سال بعد از من ازدواج کردن و اقدام کردن و خدا بهشون هدیه داده ولی من هنوزم دنبال درمان ناباروری هستم . فقط یکم دلم گرفته ... باورم نمیشه این همه سال گذشته و من خاموش میام اینجا و تبادل نظرها و کلوپ ها رو میخونم ولی حرفی برای گفتن ندارم .. چند ساله که میام سایت و میرم .... معلوم نیست چقدر دیگه طول بکشه ... حرفی ندارم ولی میدونم که متاسفانه مثل من اینجا زیاد هست ... خاموش و همیشگی ... خدایا آرزوی تمام بنده هات رو براورده کن. خدایا میپرستمت. به داده ها و نداده هات شکر....
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .
سلام الهام جون خدای ماهم بزرگه ان شاءالله که توهمین سال مامان بشی عزیزم
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مرسی عزیزم توخوبی؟؟؟؟؟؟؟
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
2728
ممنونم.. تو مامان نشدی؟ چی کار کردی؟
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .
میکرو نکردی الهام؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه . کلی برو و بیا کردم .... ماه دیگه
هرگاه کسى را فرزند نشود، زن و شوهر هر دو روزه بگیرند و وقت افطار غسل کنند و هر دو سوره مبارکه مزمل را به آب بخوانند و از آن بیاشامند، خداوند متعال به آنها فرزند عطا مى فرماید.
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
2740
میکرو کردم ولی دفع شد فردانوبت دارم برم رویان برام آزمایش بنویسه که چرا هردفعه سقط میشه
همچنان درگیر دکتر و دارو و بیمارستان و .... ولش کن حوصله حرف زدن در این مورد رو ندارم ......!!!
توکل به خدا .... انشالله مشکلت برطرف بشه . ناامید نباش..
سلام گلم.. نه عزیزم ناامید نیستم. تحمل استرس 14 روز رو ندارم..
2706