2737
2739
عنوان

وسواس فکری و گردن درد

186 بازدید | 30 پست

از افکار منفی ترسناکی که دارم گردنم چند روزه به شدت درد میکنه میدونم واسه اعصابه 

دیگه از وسواس هام خسته شدم خدایا چرا راهی جلو پام نمیذاری؟😭چقد دکتر چقد مشاوره دیگ دارم نابود میشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه وسواسی؟

وسواستفاده شدید به کلماتی که مربوط به مرگ میشه داره نابودم میکنه😭مثلا با شوهرم دعوام شد چون وسواسمو میدونه خواست حرصمو در بیاره گفت خونتون غسال خونه ست از اون روز کارم شده گریه و زاری و دکتر رفتن حالم خیلی بده که جزا اون کلمه گفته شده راجب خونه ما 

چندین باز عذر خواهی کرده جبران کرده اما من مریض  شدم 

2742

میدونی چیکار کن عزیزم ،هر روز صدقه بده ،اگه پول خورد همرات نیس مجازی صدقه بده ، مثلا از طریق سایت رضوی 

میدونی که خیلی بلا رفع میکنه 

بعد روزی یدونه سوره یاسین به نیت سلامتی همه عزیزات بخون،هم خودت اروم میشی هم قران‌نگه دارشونه 

برا ارامش حال خودتم روزی یه زیارت عاشورا بخون ،اینو واقعا انجام بده  

اگه بتونی یه سفر مشهدم بری خیلی بهتر میشی 

اگه دوس داشتی یه پیج بهت معرفی میکنم صبح ها و غروبا لایو داره از حرم امام رضا تو اونا شرکت کن خیلی حال خوب ب ادم میده 

میدونی چیکار کن عزیزم ،هر روز صدقه بده ،اگه پول خورد همرات نیس مجازی صدقه بده ، مثلا از طریق سایت رض ...

عزیزم من به قرآن آیه ها سوره حتی نماز وسواس دارم هیچ کدومو نمیخونم!مهد اتفاقا تازگیا رفتم اونجا فقط درگیر وسواسم بودم 

صدقه زیاد میدم اما حالم هر روز بدتر و بدتر میشه 

مثلا ب کلمات وسواس شدید دارم شوهرم تو دعوا بهم گفت خونتون غسال خونه ست از اون روز کارم شده گریه و مریض شدم!میگم نکنه این حرفو زده واقعی بشه خدایی نکرده !

اونم کلی عذر خواهی کرد گفت عصبی شدم گفتم 

با این حالم تو میگی چیکار کنم؟!فراموش نمیکنم همش تو ذهنم مرورو میشه عذابم میده

عزیزم من به قرآن آیه ها سوره حتی نماز وسواس دارم هیچ کدومو نمیخونم!مهد اتفاقا تازگیا رفتم اونجا فقط ...

عزیزم🥺

سعی کن غلبه کنی به افکارت ،میگی زیادی اجازه فکر کردن دادی که اینجور شدی ، حالا افکارتو مثبت کن ببین سخته ولی باید کار کنی هیچکس اندازه خودت نمیتونه بهت کمک کنه اینو جدی میگم ، از امروز ب بعد مثبت فکر کن ، صبح ک بیدار میشی از ته دل بگو خدایا ب امید تو یه روز قشنگ برام بساز ، صلوات بفرست ، اهنگ شاد بزار حرفای قشنگ بزن ببین یک ماه این کارو کنی یه عالمه خوب میشی 

اینم بگم بخدا کار شیطونه نمیزاره بری سمت قران ، همه ادمیم دیگ حال بد داریم ،من گاهی وقتا تمام وجودم خشمه حالم بده دلم میگیره ، اما یکم ک قران میخونم یه چیزی تو دلم اروم میشه ، خشمم میره خیلی خوب میشم ،اما ب محض دور شدن بازم همون اش و همون کاسه 

ببین همه حرفامورد میکنی بکن ولی زیارت عاشورا رو رد نکن ،بخدا نجاتت میده

2740
عزیزم🥺 سعی کن غلبه کنی به افکارت ،میگی زیادی اجازه فکر کردن دادی که اینجور شدی ، حالا افکارتو مثبت ...

خیلی سخته انگار دارن شکنجه میکنن وقتی باهاشون روبه‌رو میشم😭این چیزی ک بهت گفتم حرفی که شوهرم زده اگ تو که خداروشکر سالمی جای من بودی چیکار میکردی؟!

نمیشه بخدا اما تلاشمو میکنم واسه زیارت عاشورا😥

خیلی سخته انگار دارن شکنجه میکنن وقتی باهاشون روبه‌رو میشم😭این چیزی ک بهت گفتم حرفی که شوهرم زده اگ ...

خب ناراحت میشدم و اینکه شمام ناراحت شدی طبیعیه 

اما بقیش اصلا به حرف اون نیست ، سعی میکردم فورا به مغزم بگم ک اون فقط یه حرف از رو عصبانیته و تموم شده و رفته 

خودتو سرزنش نکن همه ی ما تو موقعیتایی قرار میگیرم که از حرف بقیه ناراحت میشیم رومون تاثیر میزاره ، پس چیز عجیبی نیس خلقتمون اینجوریه 

فقط باید رد شی سریع ، چون با کلام هیچکس اتفاق بد نمیفته 

وسواستفاده شدید به کلماتی که مربوط به مرگ میشه داره نابودم میکنه😭مثلا با شوهرم دعوام شد چون وسواسمو ...

شما هنوز  درگیرییی؟

من چندروز پیش تاپیکتونو خوندم ولی چون کاربری نداشتم و خواننده خاموش بودم نشد نظر بدم

فقط خواستم بگم منم مشکل وسواس دارم و میدونم چقد سخته و کسی مارو درک نمیکنه

چون ادم وسواس یچیزایی از ذهنش رد میشه که از ذهن هیچ ادم سالمی گذر نمیکنه

باور داشته باش خدا از همه بزرگ تر و برتره ، تا اون نخواد اتفاقی برا هیچکس نمیفته این قانون زندگیه

پس سعی کن ترساتو کنار بزاری بخدا قضاوتت نمیکنم من خودمم گاهی اینجوری میشم ، اما همین خدا خیلی کارا ازش بر میاد 

ازش بخواه ، فقط خدا بعدم خودت ،بیشتر برو‌سمتش ، خیلی خوب میشی

خیلی سخته انگار دارن شکنجه میکنن وقتی باهاشون روبه‌رو میشم😭این چیزی ک بهت گفتم حرفی که شوهرم زده اگ ...

به شوهرت میگفتی بیخود کردی در مورد خونه ما همچین حرفی زدی،بعد هم به جای اینکه به اون حرفی که اون زده ،پر و بال بدی و قبولش کنی همون اول ردش کن و تکذیبش کن 

اینجوری ذهنت هم عادت میکنه هر چیزی رو قبول نکنه 

اگر بازم دیدی باز تو ذهنت درگیرشی بازم باقدرت به خودت بگو یه جمله اشتباه یکی گفت و تموم شد تموم شد تموم شد ،تموم شد رو چندبار تو ذهنت بیار 

2706