2733
2734
عنوان

خواستگاری از دختر خجالتی

2264 بازدید | 140 پست

سلام من دانشجو هستم از یه خانومی خوشم امد ازش درخواست خواستگاری کردم البته اونم کامل نه ناقص یعنی واضح نگفتم ازتون خوشم میاد امدم بگم دیدم داره سرو سفید میشه گفتم هیچی  بعد دیگه ایشون در دانشگاه ندیدم اصلا اب شد رفت تو زمین استادم صحبت کردم استادم گفتم شما بگید شاید خجالت کشیده با چندین نفر حرف زدم نصفی از اون ها گفتن چون خجالتی بوده رفته و این منظورش نبوده که از شما بدش میاد گفتن اگر بدش می امد همونجا بهت میگفت  - بعضی دیگه هم گفتن این روش نشده به شما نه بگه داره خودشو مخفی میکنه که با نه گفتن به شما شما رو ناراحت نکنه من الان موندم تا کی منتظر باشم ببینم اوضاع چی میشه ؟ چون واقع دم امتحانات فکرم درگیر کرده سنمم کم نیست اینم بگمیعنی از این دوست داشتن های یه نظر عاشق شدن نبود شرایط خاصی داشتن که ازشون خوشم امد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وااا درخواست کردی ازش بهت جواب میده دیگه چرا استاد و همکلاسی و همه رو خبر دار کردی😲

من ادم منطقی هستم از اینایی نیستم که بخوام به خانومی زیاد پیام بدم وقتش ندارم گفتم بهشون دیگه نمیشه بیفتم دنبالشون دیدم جواب ندادن استادم گفتم البته قبلش از استادم پرسیدم این ادم از نظرشما چطوریه خوبه یا نه ایشون گفتن تایید میکنن بعد من رفتم بگم بهشون دیدم میخوام همش فرار کنن هیچی نگفتم چون خیلی خجالت داشتن میکشیدن بعد امدم استادم گفتم گفت من باهش صحبت میکنم نهایت 1 هفته دیگه صبر میکنم نشد دیگه بهشون کاری ندارم چون از نظر من دیگه ایشون حتما از من خوشش نمیاد 

فعلا بیخیال شاید نخواسته غیب شده شایدم داره فکراشو میکنه احتمالا دومیه نخواسته رو در رو شه ک مجبور نباشه زود جوابت بده شاید داره مقایسه میکنه یا مونده بگه به خانوادش یا ن شایدم فکر کرده جدی نیستی و مث این پسر خلا ک هر روز بایکی میپلکن بعد امتحانا پیداش کن بهش بگو یا شمارشو بگیر و صادقانه بگو واسه ازدواج اومدی اگر خواست آشنا شه میتونه به خانوادش هم بگه یا فعلا آشنا شیم اگر خواستید بعدا خانواده هم درجریان باشن اگر مذهبی هست و خجالتی باید اطمینان پیدا کنه ک آدم درستی هستی و قصدتم خوبه 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1

تا با خودش صحبت نکنین و از نظرش مطمئن نشید ، این افکار تو ذهنتون بی پاسخ هستن 

پس شما این افکار رو رها کن ، خودشونو پیدا کنین و بیان کنین 

ممکنه هم مسئله ای داشته باشن که خجالت بکشن 

چون شنیدم از بعضی دختر خانم ها که بخاطر یه خجالت مثلا از  شرایط خانوادگی شون ، بااین درخواست ها برخورد یهویی داشتن ، بااین که آقا پسر مورد قبولشون بوده

مرنج و مرنجان
من ادم منطقی هستم از اینایی نیستم که بخوام به خانومی زیاد پیام بدم وقتش ندارم گفتم بهشون دیگه نمیشه ...

عشق و منطق باهم رابطه خوبی ندارن

اگر واقعا دوسش داری شده هزار بار بهش بگو

دخترا همون بار اول جواب نمیدن معمولا

البته جوری نشه ک براش مزاحمت ایجاد کنی ولی خب رهاش هم نکن

ایشالا هر چی ب صلاحتونه همون بشه

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
تا با خودش صحبت نکنین و از نظرش مطمئن نشید ، این افکار تو ذهنتون بی پاسخ هستن  پس شما این افکا ...

نظرتون چیه ادرس خونش از اموزش بگیرم برم در خونشون پیداش کنم ؟ چون مشاره شو که دارم به اموزش بگم میخوام برای ازدواج شاید باهم همکاری کنن ولی استادم و روانشناس هایی که صحبت کردم گفتن اصلا عجله نکن و در خونه شون نرو 

اینکه رها میکنی خوب نیست اگر میخواهیش باهاش حرف بزن حداقل پیام بده و... مطمئن شی شاید راحت نباشه چشم تو چشم باهات حرف بزنه مخصوصا ک تو دانشگاه دوره افتادی و همه میدونن ک خاطر خواهشی و خجالت میکشه 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
اینکه رها میکنی خوب نیست اگر میخواهیش باهاش حرف بزن حداقل پیام بده و... مطمئن شی شاید راحت نباشه چشم ...

والا بعد اینکه اونجوری بهش گفتم روز بعد همه دوست هاش منو چپ چپ نگاه میکردن انگاری دزدی کردم من نیمدونم از روی حسادت بود یا خشم نمیدونم واقعا 

شما کار بدی نکردی  صبوری کنین  جدی در حین حال صبرکنین، به واکنش اطرافیان هم چیزی رو ارتب ...

ولی واقعا خیلی بده دختر خانوما اینجوری جواب میدن به خواستگار هاشون خوب یا نه یا بله بگید اون بیچاره رو هم راحت کنید چرا میزارین توی اب نمک 

والا بعد اینکه اونجوری بهش گفتم روز بعد همه دوست هاش منو چپ چپ نگاه میکردن انگاری دزدی کردم من نیمدو ...

اونا از روی حسادته قطعا میگن دختره چ خرشانسه . ایکبیری با اون قیافش فلانی رو تور کرده البته صحبت عادی دخترا اینه دیگه و سعی میکنن تا میتونن بگن آره فلانی اصلا خوب نیست و پسره هوله همش تو نخ دختراس و من خودم باهاش کلاس داشتم خیلی چش چرونه و از اوناست ک گول میزنن دروغ میگه ولش کن بابا اصلن کی الان ازدواج میکنه حقیقت اینم هست ممکنه بد گفتن ک الان در میره پس مهمه شمارش گیر بیاری حرف بزنین اگر ن گفت بعد امتحانا یه بار دیگه بگو آخرین باره میپرسم اگر نخواستی خدافظ بهرحال من قصدم بد نبود اما نمیتونم زورت کنم و... دخترا تو مخ زن دوستشون بی نظیرن الان دارن سم پاشی میکنن برای دوره بعدی اصلا به کسی نگو ک دوباره سم پاشی کنن